Gratis Ayın Son Günü Bombayı Patlatmış

Hem online hem de şubelerinde daha eşi ve benzeri görülmemiş bir indirime imza atan Gratis'e, %75 indirimi duyan vatandaşlar akın etti. Mağaza önündeki uzun kuyrukların yanı sıra internet sitesi de çöktü. İndirim kaç gün sürecek? İşte tüm detaylar...

Gratis Ayın Son Günü Bombayı Patlatmış

Bugün milyonlar Gratis’ten gelen haber ile şoke oldu. Dünyaca ünlü kişisel bakım markası Gratis, hem internette hem de şubelerinde yüzde 75 indirim yapınca akın akın müşteri yağmuru başladı. Gratis şubeleri önünde uzun kuyruklar oluşurken, Gratis’in kendi internet sitesine de uzunca bir süre erişim sağlanamadı. Gratis yaptığı indirimle şaşırttı ve yüzbinlerce kişiyi mutlu etti ancak çalışanlar yoğunluğa yetişemez oldu. Öyle ki yoğunlukla birlikte izdihamda geldi.

GRATİS İNDİRİMİ KAÇ GÜN SÜRECEK?

Bugün sabah saat 09.00’da başlayan indirimler akşam 22.00’a kadar devam edecek. İnternet üzerinden yapılan ve şubeye giderek yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde yüzde 75 indirim uygulanacak. Kampanya, müşterilere kısa mesajla duyurulduktan sonra büyük bir ilgi gördü

GRATİS SİTESİ ÇÖKTÜ MÜ? GRATİS SİTESİ NEDEN AÇILMIYOR 2024?

Türkiye’nin bir numaralı kişisel bakım markalarından birisi olan Gratis’ten gelen mesajdan sonra soluğu internet sitesinde alan yüzlerce kişi, Gratis’in internet sitesine erişemedi. Site yoğun talebi karşılayamayınca çöktü. Kullanıcılar, ürünleri sepete ekleyebildiklerini fakat siparişlerini tamamlayamadıklarını belirterek sosyal medyada veryansın etti. Sitenin şuan yarım kapasiteyle çalıştığı açıklandı. Sitenin düzelmesi için gerekli domain ve altyapısal çalışmaların sürdüğü kaydedildi.

MAĞAZALARDA DA DURUM AYNI

İnternet sitesinde yaşanan aşırı yoğunlukların bir benzeri mağazalarda yaşandı. Sabah erken saatlerde Gratis’in yolunu tutan vatandaşlar, Gratis’te yoğunluk oluşturdu. Mağaza çalışanları talep karşısına yetersiz kalınca, çareyi limitli müşteri alımı ile çözdüler. Sırası dolanlar, alışverişini tamamlayanlar dışarı çıkarken onların yerine yeni müşteriler içeri alındı. Bu durum Gratis mağazaları önünde uzun kuyruklar yaşanmasına neden oldu.

GRATİS İNDİRİMİ İÇİN GRATİS KART GEREKLİ Mİ?

31 Mayıs 2024 Cuma günü başlayan yüzde 75 indirimden yararlanmak için en az 250 TL alışveriş yapmanız gerektiğini söylemiştik. Ayrıca haberimizin sonunda belirtmek isteriz ki, Gratis indirimlerinden yararlanmak için Gratis kartına sahip olmanız gerekmiyor. Ancak bir üründen en fazla 2 tane satın alabilirsiniz.

kaynak: Kocaeli Gündem

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Gratis indirimi sonrası ortalık karıştı! Saç Baş Birbirine Girdiler
Yaşam

Gratis indirimi sonrası ortalık karıştı! Saç Baş Birbirine Girdiler

Dün tüm Türkiye'de Gratis tarafından uygulanan indirim sonrasında kadınlar, yaşanan yoğunlukta birbirine girerken, Gratis'in mağazalarında kavgalar çıktı.

Bucak'ta Gratis Doldu Taştı
Yaşam

Bucak'ta Gratis Doldu Taştı

Burdur Bucak'ta vatandaşlar, güne %75 indirimle başlayan Gratis'e akın etti. Görüşmemiş indirime imza atan Gratis'e giden vatandaşlar sonrası yoğunluk oluştu.

Tarım Kredi'de indirim kaçmaz! 7 üründe yarı yarıya fiyatlar
Yaşam

Tarım Kredi'de indirim kaçmaz! 7 üründe yarı yarıya fiyatlar

Tarım Kredi Market, Haziran ayına özel yeni indirim kampanyası ile temel gıda ürünlerinde büyük indirimler sunuyor! Hemen en yakın Tarım Kredi Market'e gidin, fırsatları kaçırmayın!

Ticari Araçlarda Heyecan Verici Gelişmeler
Yerel

Ticari Araçlarda Heyecan Verici Gelişmeler

Volkswagen Caddy modelinde yapılan ÖTV ve MTV indirimleri ile ticari araç almak çok daha uygun hale geldi. Yeni fiyat listesi ve model seçenekleri ile her bütçeye uygun bir Caddy bulmak mümkün.

Antalya Halk İndirim Kart ' ı  Geliyor
İş Dünyası

Antalya Halk İndirim Kart ' ı Geliyor

Köksal Selçuk, HALK İNDİRİM KARTI adındaki indirim kartının Halk’a iyi geleceğini ve anlaşmalı yerlerde yapılan alışverişlerde indirim kullanılacağını söyledi.

Üretici ve çiftçi dikkat! Gübre fiyatlarında indirim! Tarımın destekçisi başkan kampanyayı duyurdu
Yerel

Üretici ve çiftçi dikkat! Gübre fiyatlarında indirim! Tarımın destekçisi başkan kampanyayı duyurdu

Gübre fiyatlarında indirim başladı. Gübre fiyatları ne kadar? Bucak Ziraat Odası'nda gübre fiyatlarında indirim! Çiftçilere özel avantajlarla kaliteli ürün. Adrese teslim, uygun fiyatlar, 6 aya varan vade. Tarımın destekçisi!