Burdur

Üretici ve çiftçi dikkat! Gübre fiyatlarında indirim! Tarımın destekçisi başkan kampanyayı duyurdu

Gübre fiyatlarında indirim başladı. Gübre fiyatları ne kadar? Bucak Ziraat Odası'nda gübre fiyatlarında indirim! Çiftçilere özel avantajlarla kaliteli ürün. Adrese teslim, uygun fiyatlar, 6 aya varan vade. Tarımın destekçisi!

Üretici ve çiftçi dikkat! Gübre fiyatlarında indirim! Tarımın destekçisi başkan kampanyayı duyurdu

Gübre fiyatlarında indirim başladı. Gübre fiyatları ne kadar? Bucak Ziraat Odası, gübre fiyatlarında indirime giderek çiftçilere destek oluyor. Üst gübrelerden taban gübrelere kadar avantajlı fiyatlarla kaliteli ürün.

Bucak Ziraat Odası Başkanlığı satış mağazasında gübre fiyatlarında indirime gidildi.

Konuya ilişkin yönetim kurulu başkanımız Bilal ÖZEL: Odamız bünyesinde yaptığımız çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Çiftçinin gübre kullanımına başladığı dönemlerde fiyatların yukarı yönlü harekete geçmesi kabul edilebilir bir durum değil. Ulusal ölçekte faaliyet gösteren malûm kooperatifimiz yine zam konusunda maalesef geleneğini sürdürmeye devam ederken, sektörün diğer paydaşları onlarla aynı doğrultuda hareket etmekteler.

Güzlük ekimlerin üst gübrelerinde ve yazlık ekimlerin taban gübreleri başta olmak üzere; sebze, meyve, hububat ve diğer tarımsal üretimin temel girdilerine onlar zam yapsın, biz de indirim yapalım.Biz dün olduğu gibi bugün de üreticilerimizin ve tarımsal üretimin destekçisiyiz.

Gücümüzü aldığımız çiftçilerimizin her daim yanında olmaya devam edeceğiz.

Adrese teslim ve bir çok bankanın çiftçilere özel sunduğu anlaşmalı olduğumuz üretici katlarına 6 aya varan vade ve taksit imkanından yararlanmak için üyelerimizi odamız satış mağazasına bekliyoruz " dedi.

Kaliteli ürün ve uygun fiyatın adresi Bucak Ziraat Odası.,

Üretici ve çiftçi dikkat! Gübre fiyatlarında indirim! Tarımın destekçisi başkan kampanyayı duyurduÜretici ve çiftçi dikkat! Gübre fiyatlarında indirim! Tarımın destekçisi başkan kampanyayı duyurduÜretici ve çiftçi dikkat! Gübre fiyatlarında indirim! Tarımın destekçisi başkan kampanyayı duyurduÜretici ve çiftçi dikkat! Gübre fiyatlarında indirim! Tarımın destekçisi başkan kampanyayı duyurduÜretici ve çiftçi dikkat! Gübre fiyatlarında indirim! Tarımın destekçisi başkan kampanyayı duyurdu

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Sondakika  3 katlı Ev'de Yangın
Yerel

Sondakika 3 katlı Ev'de Yangın

Burdur ilu merkez Suludere Köyünde ev yangını

Vali Türker Öksüz Gölhisar ilçesini ziyarette bulundu
Yaşam

Vali Türker Öksüz Gölhisar ilçesini ziyarette bulundu

Burdur Valisi Türker Öksüz, Gölhisar programı kapsamında şehit Osman Karakaya'nın annesi Yadikar Karakaya'yı ziyaret ederek hayır duasını aldı. Adnan Menderes İlkokulu'nu da ziyaret eden Vali Öksüz, öğrencilerle kitap okuma ve başarı üzerine sohbet etti.

Yaşlı çift hüzne boğdu
Yaşam

Yaşlı çift hüzne boğdu

Burdur'da Atatürk Mahallesi'nde yaşayan yaşlı bir çift, evlerinde doğalgaz sızıntısı sonucu hayatını kaybetti. Olayda hayatını kaybeden çiftin yakınları büyük üzüntü yaşadı.

 2 katlı ev kullanılamaz hale geldi
Yaşam

2 katlı ev kullanılamaz hale geldi

Burdur'un Ağlasun ilçesinde Emine K.'ye ait 2 katlı evde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesine rağmen söndürülemedi. Yangında ev kullanılamaz hale geldi.

 Antalya, Burdur ve Isparta'da kaç çift evlendi?
Yaşam

Antalya, Burdur ve Isparta'da kaç çift evlendi?

TÜİK; Antalya, Burdur ve Isparta'da evlenen çift sayılarını açıkladı. Türkiye'de toplanan çift sayısı ve detaylar belli olurken, Antalya, Burdur ve Isparta'da kaç çift evlendi? İşte açıklanan rakamlar

 Keçi ağılında çoban hareketsiz bulundu
Yaşam

Keçi ağılında çoban hareketsiz bulundu

Burdur'un Halıcılar Köyü'nde meydana gelen olayda, Cihan K. (44) isimli çoban, keçi ağılında tüfekle vurulmuş halde ölü bulundu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.