Bucak Belediyesi Oğuzhanspor kongreye gidiyor. Yarın yapılacak kongrede başkan belli olacak.
Bölgesel Amatör Ligin gediklisi Bucak Belediyesi Oğuzhanspor, Burdur Amatör Kümeden tekrardan BAL'a yükseldi. Yarın saat 14:30'da yapılacak olan kongrede Oğuzhanspor'un yeni başkanı belli olacak.
AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, Ankara'da yapılan daraltılmış il başkanları toplantısında ilçe kongrelerinin Ekim ayında, il kongrelerinin ise Aralık ayında yapılacağını açıkladı. Toplantı detayları ve kongre süreci hakkında bilgi almak için tıklayın.
Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor Kulübü'nde 2 Haziran Pazar günü kongre tamamlandı. Yapılan kongre sonrasında yönetim kurulu belli oldu
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, İlçenin gururu Oğuzhanspor’a moral desteği vermek amacıyla bir yemek düzenledi.
Burdur 1. Amatör Küme play off grubunda oynanan son hafta maçlarıyla şampiyon belli oldu. Bucak Belediyesi Oğuzhanspor, Gölhisarspor'un hükmen mağlubiyetiyle şampiyonluk kupasını havaya kaldırdı.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor, Burdur 1. Amatör Küme'de şampiyonluğunu Play Off gruplarının tamamlanmasına 1 hafta kala ilan etti. Detaylar haberimizde...
Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor Kulübü, Bucak'ta 2. şubesiyle hizmete başlayan Sarmaşık Dondurmalarında kahvaltıda buluştu. Detaylar haberimizde...