Başkan Gümüş Oğuzhanspor'un Şampiyonluğunu Kutladı
Burdur 1. Amatör Küme play off grubunda oynanan son hafta maçlarıyla şampiyon belli oldu. Bucak Belediyesi Oğuzhanspor, Gölhisarspor'un hükmen mağlubiyetiyle şampiyonluk kupasını havaya kaldırdı.
En başından beri Oğuzhanspor'a sonsuz güvenip desteğini eksiltmeyen hülya gümüş Oğuzhanspor'un şampiyonluğunu kutladı.
Oğuzhanspor'un bu başarısını sosyal medya hesabından paylaşan Hülya Gümüş: '' “Kuvvetimiz, birliğimizden; zaferimiz, inancımızdan doğacak.” demiştik. Birlikte omuz omuza mücadele ederek daha nice zaferler kazanacağız.
ŞAMPİYON OĞUZHANSPOR! '' İfadelerini kullandı.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'da kongre tamamlandı. Yapılan kongre ile Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Oğuzhanspor başkanı seçildi.