AK Parti Burdur Milletvekili adayı Mustafa Oğuz, seçim ziyaretleri kapsamında sıkmadık el bırakmıyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde herkesle birebir sohbet eden Burdur Milletvekili Adayı Mustafa Oğuz, Bucak'ın üretim devi AS Çimento firmasını ziyaret etti.
Ziyaret kapsamında AS Çimento idareci ve personelleriyle bir araya gelen Milletvekili Adayı Mustafa Oğuz, AK Parti olarak yapılan çalışmaları aktararak, Bucak için yapacağı çalışmaları aktardı.
Doğru zaman doğru adam sloganıyla yola çıktıklarını belirten Mustafa Oğuz, " Türkiye'nin en büyük çimento üretim tesisine sahip fabrikası olan Burdur'umuzun, Bucak ilçemizin üretim devi AS ÇİMENTO firmasını ziyaret ederek idareci ve çalışan hemşehrilerimizle bir araya geldik." ifadelerini kullandı.
Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Günalan Köyü'nde 500 metre uzunluğunda sıcak asfalt çalışmasının başladığını duyurdu. Detaylar için tıklayın!
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Anadolu Lisesi ve diğer eğitim yatırımları hakkında açıklamalarda bulundu. İhale tarihleri ve detaylar burada.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, 2003-2023 yılları arasında tamamlanan projeleri ve gelecekteki hedeflerini paylaştı. Detaylar için tıklayın.
Ak Parti Burdur Milletvekilleri Mustafa Oğuz ve Prof.Dr. Adem Korkmaz, sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunarak KÖYDES ödeneklerini açıkladılar.
Burdur'un Ağlasun, Bucak ve Çeltikçi ilçelerinde etkili olan dolu yağışı, tarım arazileri ve meyve bahçelerine ciddi zarar verdi.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, yaptığı açıklamada, Burdur'un TÜRSAB tarafından pilot şehir olarak seçildiğini duyurdu