AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Burdur'un Ağlasun, Bucak ve Çeltikçi ilçe merkezleri ve köylerinde etkili olan dolu yağışının tarım arazileri ve meyve bahçelerine ciddi zarar verdiğini açıkladı. Dolu yağışı sonrası başlatılan hasar tespit çalışmaları hızla devam ediyor.
Milletvekili Oğuz, yaptığı açıklamada, "Ağlasun, Bucak ve Çeltikçi ilçe merkezleri ve köylerinde etkisini yoğun bir şekilde gösteren dolu yağışı neticesinde olumsuz etkilenen tarım arazileri ve meyve bahçelerinin hasar tespit çalışmaları Valiliğimiz koordinesinde İl ve İlçe Tarım Müdürlüklerimiz vasıtası ile yapılmaya devam edilmekte olup; oluşan mağduriyetlerin en kısa sürede giderilmesi için çalışmalar ivedi şekilde yapılmaktadır. Hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum." ifadelerini kullandı.
Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Günalan Köyü'nde 500 metre uzunluğunda sıcak asfalt çalışmasının başladığını duyurdu. Detaylar için tıklayın!
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Anadolu Lisesi ve diğer eğitim yatırımları hakkında açıklamalarda bulundu. İhale tarihleri ve detaylar burada.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, 2003-2023 yılları arasında tamamlanan projeleri ve gelecekteki hedeflerini paylaştı. Detaylar için tıklayın.
Ak Parti Burdur Milletvekilleri Mustafa Oğuz ve Prof.Dr. Adem Korkmaz, sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunarak KÖYDES ödeneklerini açıkladılar.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, yaptığı açıklamada, Burdur'un TÜRSAB tarafından pilot şehir olarak seçildiğini duyurdu
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, 116. Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası sonucunda Burdur'a 5 Pratisyen Hekim ve 9 Uzman Hekim olmak üzere toplam 14 hekimin atandığını duyurdu.