Ak Parti Burdur Milletvekilleri Mustafa Oğuz ve Prof.Dr. Adem Korkmaz, sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunarak KÖYDES ödeneklerini açıkladılar.
Milletvekili Mustafa Oğuz yaptığı açıklamada, "Burdur’umuza yatırımlara devam ediyoruz… 2024 yılı Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) bütçemiz 60.770.340 TL’ye çıkarıldı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Şehr-i Burdur’umuza hayırlı olsun" şeklinde ifade etti.
Milletvekili Prof. Dr. Adem Korkmaz ise, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan Cumhuriyet tarihinin ülkemizdeki kırsal altyapının desteklemesi adına en büyük projesi olan KÖYDES Projesi kapsamında; 2024 yılı bütçemiz 60.774.340 TL’ye çıkarılmıştır. Burdur’umuza ve köylerimize hayırlı uğurlu olsun." ifadelerini kullandı.
İŞTE İLÇELERİN KÖYDES ÖDENEKLERİ
Burdur Valisi Türker Öksüz başkanlığında, KÖYDES İl Tahsisat Komisyonu toplantısında, 2023 Yılı Burdur İl Geneli KÖYDES projelerinin son durumu değerlendirildi.
2022 yılı, 3. dönem Köylerin Altyapısı’nın Desteklenmesi (KÖYDES) projesi değerlendirme toplantısı, Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacobektaşoğlu’nun başkanlığında yapıldı.
2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu'nda yapılan değişiklikle 1.1 trilyon lira ek ödenek sağlandı. Detaylar haberimizde...
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Burdurlu gazeteci genç kadın hüzne boğdu! Son yolculuğuna uğurlandı Burdur'un Bucak ilçesi Kızılkaya Beldesinde de tanınan, Antalya’da gazetecilik kariyerine devam eden Rabihan Aktaş, hayatını kaybetti.