AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifini ziyaret ederek, istişare toplantısı yaptı.
14 Mayıs'ta yapılan seçimlerinin ardından hız kesmeden sahadaki çalışmalarını sürdüren Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Sanayi için çalışmalar yapacağına dair açıklamalarda bulunmuştu.
Bucak'ın hakkettiği sanayi için çalışma yapacaklarını daha önce belirten Milletvekili Mustafa Oğuz, Küçük sanayi sitesinin Bucak ilçesine yetmediği ve yeni bir sanayi sitesinin ihtiyaçları fazlasıyla karşılayacak bir şekilde tasarlanıp ilçe esnafına sunulması konusunda gerekli çalışmaları yaptıklarını söyledi.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Kemal Kasap ziyaretinin ardından açıklamada bulunan Milletvekili Mustafa Oğuz, " Kooperatif Başkanımız Kemal Kasap’ı ziyaretimizde Bucak ilçemize yapılması planlanan daha geniş daha ferah ve daha çalışılabilir yeni bir sanayi sitesi yapımı için istişare toplantımızı gerçekleştirdik.
Küçük sanayi sitemizin Bucak ilçemize yetmediği ve yeni bir sanayi sitesinin ihtiyaçları fazlasıyla karşılayacak bir şekilde tasarlanıp ilçemiz esnafına sunulması konusunda gerekli çalışmaları İlçe Başkanımız Osman Taşkın, Belediye Başkanımız Emrullah Ünal ve STK’lar ile birlikte yapıyoruz.
Türkiye Yüzyılı’nda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Burdur daima ileri gidecek. Türkiye daima ileri gidecek. " ifadelerini kullandı.
Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Günalan Köyü'nde 500 metre uzunluğunda sıcak asfalt çalışmasının başladığını duyurdu. Detaylar için tıklayın!
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Anadolu Lisesi ve diğer eğitim yatırımları hakkında açıklamalarda bulundu. İhale tarihleri ve detaylar burada.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, 2003-2023 yılları arasında tamamlanan projeleri ve gelecekteki hedeflerini paylaştı. Detaylar için tıklayın.
Ak Parti Burdur Milletvekilleri Mustafa Oğuz ve Prof.Dr. Adem Korkmaz, sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunarak KÖYDES ödeneklerini açıkladılar.
Burdur'un Ağlasun, Bucak ve Çeltikçi ilçelerinde etkili olan dolu yağışı, tarım arazileri ve meyve bahçelerine ciddi zarar verdi.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, yaptığı açıklamada, Burdur'un TÜRSAB tarafından pilot şehir olarak seçildiğini duyurdu