Burdur / Altınyayla

Milletvekili A. Adayı Hülya Gümüş, bu kez Altınyayla-Dirmil'deydi

CHP Burdur Milletvekili A.Adayı Hülya Gümüş, Burdur'un Altınyayla-Dirmil ilçesinde vatandaşlarla buluşarak İlçe halkının sıkıntıları dinledi.

Milletvekili A. Adayı Hülya Gümüş, bu kez Altınyayla-Dirmil'deydi

 

CHP Burdur Milletvekili A.Adayı Hülya Gümüş, Burdur'un Altınyayla-Dirmil ilçesinde vatandaşlarla buluştu.İlçe halkının sıkıntıları dinleyen Gümüş,yaşanan sıkıntıların çözümü için çaba göstereceğini dile getirdi.

Beraberinde CHP'li üyeler ile birlikte Altınyayla-Dirmil ilçesini ziyaret eden ve seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Milletvekili A. Adayı Hülya Gümüş, kendisine gösterilen misafirperverlikten dolayı ilçe halkına teşekkür etti.

Genç bir kadın olarak siyasette kadın ve gençlere pozitif ayrımcılık yapılmasını dile getiren Gümüş, "Ülkemizde yaşanan sıkıntılar hepimizin malumudur. Bizler hem partimiz olarak hem de ülkesini milletini seven gençler olarak yarınlara umutla bakmak istiyoruz. Fakat bugüne kadar yaşadıklarımız ortada. CHP iktidarı ile birlikte sadece Altınyayla değil sadece Burdur değil tüm Türkiye yeni bir dönem yaşayacak" ifadelerini kullandı.

Altınyayla'da genç nüfusun azaldığına dikkat çeken Milletvekili A. Adayı Hülya Gümüş, "İlçede genç nüfus neredeyse kalmamış. Bu durum hem ilçe merkezindeki iş gücünü azaltıyor hem de gençlerin ilçe ve köy hayatından çekilmeleri, üretim konusunda büyük bir riske neden oluyor. Altınyayla ilçemizde gençleri burada tutabilecek iş sahası yok. Gençlerimizi ve kadınlarımızı daha çok teşvik edecek iş alanlarının bu ilçeye kurulması lazım" şeklinde ifade etti.

Köy halkını mera sorunu da dile getiren Gümüş, "Köylülerimizle görüştüğümüzde ilçede mera olmamasının hayvancılığı büyük şekilde etkilediğini belirttiler. Otlak sıkıntısı yüzünden hayvancılıktan vazgeçenler olmuş, bazıları da artık bırakmak istiyor. Bu sebeple bir an önce hayvancılıkla uğraşan bu vatandaşların sıkıntısına kulak vermek gerekiyor. İnşallah bizlerde yapacağımız hizmetlerle Altınyaylamız için çalışmayı sürdüreceğiz" dedi.

Milletvekili A. Adayı Hülya Gümüş, bu kez Altınyayla-Dirmil'deydiMilletvekili A. Adayı Hülya Gümüş, bu kez Altınyayla-Dirmil'deydiMilletvekili A. Adayı Hülya Gümüş, bu kez Altınyayla-Dirmil'deydiMilletvekili A. Adayı Hülya Gümüş, bu kez Altınyayla-Dirmil'deydiMilletvekili A. Adayı Hülya Gümüş, bu kez Altınyayla-Dirmil'deydiMilletvekili A. Adayı Hülya Gümüş, bu kez Altınyayla-Dirmil'deydiMilletvekili A. Adayı Hülya Gümüş, bu kez Altınyayla-Dirmil'deydiMilletvekili A. Adayı Hülya Gümüş, bu kez Altınyayla-Dirmil'deydiMilletvekili A. Adayı Hülya Gümüş, bu kez Altınyayla-Dirmil'deydi

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Hülya Gümüş, Bucak Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı
Yerel

Hülya Gümüş, Bucak Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı

Hülya Gümüş, Bucak Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı. CHP'den Bucak Belediye Başkan Aday Adayı olan Hülya Gümüş kimdir? İşte biyografisi...

Hülya Gümüş ve Başkan Ercengiz'e kongrede büyük ayıp
Yerel

Hülya Gümüş ve Başkan Ercengiz'e kongrede büyük ayıp

CHP Burdur İl Kongresi'nde, Ali Orkun Ercengiz ve Hülya Gümüş'ün kurultay delegeliği listesine alınmaması tartışmalara neden oldu.

Hülya Gümüş, seçimlerin ardından da sahada
Yerel

Hülya Gümüş, seçimlerin ardından da sahada

CHP Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş, seçim kampanyasıyla dikkat çeken performansını teşekkür ziyaretleriyle sürdürüyor.

Özgür Özel Bucak'ta vatandaşlara hitap etti
Yerel

Özgür Özel Bucak'ta vatandaşlara hitap etti

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 28 Mayıs seçimleri dolayısıyla Burdur'un Bucak ilçesine gelerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ettiler
Yerel

Başkan Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ettiler

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz beraberindeki heyet ile birlikte, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.

CHP'nin Bucak mitinginde gövde gösterisi
Yerel

CHP'nin Bucak mitinginde gövde gösterisi

Burdur'un Bucak ilçesinde yoğun bir seçim kampanyasının ardından Cumhuriyet Meydanında yapılan mitinge yoğun katılım gözden kaçmadı.