Burdur Valisi Türker Öksüz 'ün eşi Meral Öksüz Hanımefendi, Bucak İlçesinde koruyucu aile ziyaretinde bulundu.
Koruyucu aile Havva - Ali Tezcan çiftini evlerinde ziyaret eden Meral Öksüz Hanımefendi, 11. sınıf öğrencisi E. Nur ve ailesi ile tanışarak hasbihalde bulundu.
Bucak İlçesinde ilk koruyucu aile olarak öncülük ettikleri bu örnek davranışları dolayısıyla aileyi kutlayan Hanımefendi Öksüz, E.Nur ve ailesinin mutluluğundan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, özel gereksinimli bir çocuğa aile yuvası oldukları için yüce gönüllülükleri dolayısıyla Tezcan Ailesini tebrik etti.
Burdur Valisi Türker Öksüz 'ün eşi Meral Öksüz , Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren kurumları ziyaret ederek, çocuklarla bulu
Burdur Valisi Türker Öksüz başkanlığında Kaçakçılıkla Mücadele Koordinasyon Toplantısı yapıldı. Toplantıda kaçakçılıkla mücadelede kurumlar arası koordinasyon ve işbirliği ele alındı.
Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 185’nci yılı dolayısıyla Burdur İl Jandarma Komutanlığı ile Burdur Yamaç Paraşütü Spor Kulübü ortak etkinlik düzenledi.
2024-2005 sezonu hazırlıkları için çalışmalara başlayan Antalyaspor'da Başkan Sinan Boztepe ve Teknik Direktör Alex de Souza beraberlerinde yer alan heyetle birlikte, Burdur’a gelerek 2 sezondur kamp yaptığı MAKÜ tesislerini inceleyip Burdur Valisi Türker Öksüz'ü makamında ziyaret ettiler.
Burdur Valisi Türker Öksüz, "Engelsiz İş Atölyesi"nin açılış töreninde engelli vatandaşlara yönelik hayata geçirilen projeler hakkında bilgi verdi ve onların istihdamına yönelik desteklerin artırılacağını söyledi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank Burdur Şubelerini ziyaret ederek şube müdürleriyle bir araya geldi.