Burdur Valisi Türker Öksüz, banka ziyaretlerinde bulundu.
Kamu Bankalarına ziyaret gerçekleştiren Vali Öksüz, sırasıyla Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank Burdur Şubelerini ziyaret etti.
Burdur'u tüm alanlarda yakından tanımaya devam eden Vali Öksüz, haftanın ilk günü İlimizde üretim ve istihdam sağlayan firmalar ile vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik finansman sağlayarak İlimizde ki ticari ve ekonomik hayata katkılar sağlayan Bankacılık sektörüne ziyaretler gerçekleştirdi.
Ziyaretine Halkbankla başlayan Vali Öksüz, Burdur Şube Müdürü Muhammet Ali Günay'la bir süre görüştü.
Bu ziyaretin ardından Ziraat Bankası ve Vakıfbank Burdur Şubesini ziyaret eden Vali Öksüz, şube müdürleri Buğrahan Üşenmez ve Ömer Sağdıc ile bir süre görüşerek çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri kapsamında şehit aileleri ve gazileri ziyaret etti. Ziyaretlerde şehitler anıldı, gazilere şükranlar sunuldu.
Kemer Kaymakam V. Zeynep Demir, Vali Türker Öksüz'ü ziyaret ederek "Kadınlar Üretiyor Özel İdare Destekliyor" projesi kapsamında üretilen çilek reçelini takdim etti. #Burdur #Kemer #KadınÜreticiler #Tarım #Çilek #Reçel #TürkerÖksüz #ZeynepDemir
Sagalassos Antik Kenti'nin Kazı Başkanı Doç. Dr. Peter Talloen ve ekibi, Burdur Valisi Türker Öksüz'ü ziyaret ederek antik kentte devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi. #Sagalassos #AntikKent #Kazılar #UNESCO #Burdur #TürkerÖksüz #PeterTalloen
Burdur Valisi Türker Öksüz, Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile görev yeri değiştirilen vali yardımcıları ve kaymakamlara veda mesajı yayınladı. Detaylar burada...