Antalya / Korkuteli

Korkuteli Ak Parti Antalya Milletvekili Aday Adaylarını Tanıttı

14 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde AK Parti Korkuteli İlçe Başkanlığı tarafından Gümüşhan Otelde 111 milletvekili aday adayı olanlar için tanıtım toplantısı düzenlendi.

Korkuteli Ak Parti Antalya Milletvekili Aday Adaylarını Tanıttı


14 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde AK Parti Korkuteli İlçe Başkanlığı tarafından Gümüşhan Otelde 111 milletvekili aday adayı olanlar için tanıtım toplantısı düzenlendi. Cumartesi günü de Antalya Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde Teşkilat Temayül Yoklaması gerçekleşti.
14 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için hazırlıklar sürüyor. AK Parti Korkuteli İlçe Başkanlığı tarafından geçtiğimiz gün Gümüşhan Otelde milletvekili aday adayı olanlar için tanıtım toplantısı düzenlendi.
Milletvekili aday adayları Gümüşhan otelde Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, kadın Kolları Başkanı Havva Nur Çivitci ve Genlik Kolları başkanı Hamdi Murat Urlu ve yönetim kurulu üyeleri ile mahalle temsilcilerine tanıtım gerçekleştirdiler.
Gümüşhan otelde düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan AK Parti ilçe başkanı Kemal Sancaktar, seçimlerin hayırlı olmasını diledi.
Tüm aday adaylarını tebrik eden Sancaktar, Türkiye'nin geleceği için bu seçimin çok önemli olduğunu vurgulayarak, 111 aday adayına başarı diledi.
İlçe Başkanı Sancaktar, “Bugün AK Parti'mizin Antalya milletvekilliği için 111 aday adayımız var. Her bir aday adayına da sizlerin huzurunda tek tek teşekkür ediyorum. Her biri bizim için kıymetlidir. AK Parti'den aday adayı olmak bir davaya gönül verdiğinin en önemli tescilidir” ifadelerini kullandı.
Sancaktar, “Bizim için AK Parti saflarında yer almak, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği istikamette yol yürümek en güzel adaylık, en güzel adanmışlıktır.
Bu süreçte birbirinden değerli 111 arkadaşımız teveccüh göstererek AK Parti’mizden Milletvekili görevini üstlenmek için Aday Adaylığı müracaatında bulundu. “Halka hizmet Hakka hizmettir” anlayışı ile yola çıkan tüm aday adaylarımıza partimize olan ilgileri ve destekleri için teşekkür ediyorum. AK Parti, Türkiye’deki her düşüncenin, ülkemiz ve milletimiz için çalışan her ferdin kendine yer bulabildiği bir partidir. 16 kişilik listemizde hangi isimler olursa olsun hep birlikte el ele, omuz omuza ve gönül gönülle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 14 Mayıs’ta Antalya’da Allah’ın izni ve hemşehrilerimizin desteğiyle çok yüksek bir ses ile AK Parti diyecek, Cumhur İttifakı diyecek, Recep Tayyip Erdoğan diyecek inşallah. Rabbim emeklerinizi, çabalarınızı hayırlı eylesin. 20 yıldır ülkemize, devletimize katma değer katarak çalışmalarımızı sürdürdüğümüz gibi bu seçimden sonra da sürdürmeye “Türkiye için, Antalya için hemen şimdi!” diyerek devam edeceğiz” diye konuştu.
Konuşmaların ardından özgeçmişi okunan milletvekili aday adayları kürsüye gelerek kendilerini tanıttı.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Afyon'da AK Parti adayları kim oldu? İşte aday listesi
Yerel

Afyon'da AK Parti adayları kim oldu? İşte aday listesi

Afyon'da AK Parti adayları kim oldu? 1., 2., 3., 4., 5., 6. ve 7. sıra adayları belli oldu. İşte 28. Dönem Afyon AK Parti milletvekili aday listesi...

Denizli AK Parti Milletvekili adayları belli oldu İşte AK Parti Denizli Adayları
Yerel

Denizli AK Parti Milletvekili adayları belli oldu İşte AK Parti Denizli Adayları

Denizli'de AK Parti adayları kim oldu? 1., 2., 3., 4., 5., 6. ve 7. sıra adayları belli oldu. İşte 28. Dönem Denizli AK Parti milletvekili aday listesi...

AK Parti Milletvekili adayları kimler oldu? İşte il il adayların isim listesi
Türkiye

AK Parti Milletvekili adayları kimler oldu? İşte il il adayların isim listesi

AK Parti Milletvekili adayları kim oldu? İl İl sıralı milletvekili adaylar listesi belirlendi.. İşte 28. Dönem AK Parti milletvekili aday listesi...

Baspehlivan Cengizhan ŞİMŞEK  Cayırlara Dönüyor
Yaşam

Baspehlivan Cengizhan ŞİMŞEK Cayırlara Dönüyor

Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu, başpehlivan Cengizhan Şimşek'in 10 Mart'tan geçerli olmak üzere 3 ay 15 gün hak mahrumiyeti cezasına çarptırıldığını duyurdu.

Yaz gelmeden 3,5 milyona yaklaştı Antalya'ya yoğun ilgi
Yerel

Yaz gelmeden 3,5 milyona yaklaştı Antalya'ya yoğun ilgi

Antalya, turizmdeki yükselen ivmesiyle yeni rekorlara imza atmaya devam ediyor. 1 Ocak-31 Mayıs tarihleri arasında şehri hava yoluyla ziyaret eden turist sayısı 3 milyon 405 bin 458 oldu.

ABB'nin ev sahipliğinde Türkiye'de bir ilk
Yerel

ABB'nin ev sahipliğinde Türkiye'de bir ilk

Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Türkiye'nin 5 büyük Hayvanat Bahçesi yetkililerinin katılımı ile 'Hayvanat Bahçeleri ve Doğal Yaşam Parkları Çalışma Toplantısı' düzenlendi.