İYİ PARTİ'NİN MURATPAŞA BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ ADAYI KADRİYE ASLI GÖNCÜ, SAHAYA İNDİ!
İYİ Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Turgut Bucak’ın adaylıktan çekilmesi sonrası İYİ Parti Muratpaşa teşkilatında sahaya inen tek aday, meclis üyesi adayı Kadriye Aslı Göncü oldu.
Muratpaşa İYİ Parti'de hareketli günler yaşanırken, dikkat çekici bir isim sahneye çıktı. Belediye Başkan adayı Turgut Bucak'ın adaylıktan çekilmesi ile seçim çalışmalarından vazgeçmeden büyük bir karalılıkla devam eden Kadriye Aslı Göncü, esnaf ziyaretleri ve şantiyelerdeki incelemelerle adından söz ettiriyor.
Genç bir avukat ve İYİ Parti meclis üyesi adayı olan Göncü, sahada aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Esnafın nabzını tutan, inşaat ustalarının sorunlarını dinleyen Göncü, Muratpaşa'daki tüm şantiyeleri de ziyaret ederek işçilerle buluşuyor.
Göncü'nün sosyal medya hesaplarından attığı mesajlar da dikkat çekiyor. Son olarak paylaştığı tweet'te "Satılmışlarla değil inanmışlarla devam ediyoruz… Liderimiz @meral_aksener" diyen Göncü, kararlılığını ve İYİ Parti'ye olan bağlılığını vurguluyor.
İYİ Parti'nin Muratpaşa'daki dinamik adayı Kadriye Aslı Göncü, sahada yaptığı çalışmalarla parti içinde ve seçmenler arasında olumlu bir yankı uyandırıyor. Göncü'nün, seçimlerdeki performansı merakla bekleniyor.
İYİ Parti Burdur İl Başkanı Yusuf Altındal, 5. Olağanüstü Genel Kurul'da yaşananları ve yeni genel başkan Müsavat Dervişoğlu'na tebriklerini iletti. Altındal, Meral Akşener'e de teşekkür ederek yeni hayatında sağlık ve huzur diledi.
İYİ Parti 5. Olağanüstü Kurultayı bugün yapılıyor. Meral Akşener'in yeniden aday olmadığı kurultayda Tolga Akalın ikinci turda adaylıktan çekildi.
İyi Parti'de olağanüstü kurultayda aday olmayan Meral Akşener, son kez kürsüden partililere seslendi. Akşener, "Bugün emaneti devretme günü. Gerektiğinde bedel ödemeyi bildim. Bundan dolayı asla pişman olmadım, bugün de pişman değilim" ifadelerini kullandı.
Kadriye Aslı Göncü'nün İYİ Parti'de ve Antalya siyasetindeki etkinliği, siyasi kulislerde merakla takip ediliyor. Göncü'nün liderlik vasıflarıyla İYİ Parti'yi cazibe merkezi haline getirme potansiyeli, siyasetin geleceği açısından önem taşıyor.
İYİ Parti Bucak İlçe Başkanlığı, Bucak'ta her seçim öncesi gelenekselleşen seçim mitingine katılmama kararı aldı. Sebep olarak, bazı fabrika sahiplerinin çalışanlarına mitinge katılmaları için baskı yapması ve tehditlerde bulunması gösterildi.
31 mart 2024 pazar günü gerçekleştirilecek olan seçimler öncesi, İYİ Parti Muratpaşa Belediye meclis adayı Kadriye Aslı Göncü'nün bireysel çabaları dikkat çekiyor.