Yarın gerçekleştirilecek olan seçimler öncesi, İYİ Parti adayı Kadriye Aslı Göncü'nün bireysel çabaları dikkat çekiyor. Göncü, seçim çalışmalarında teşkilattan yardım almadan kendi bireysel çabalarıyla hareket ederek, seçmenlerin takdirini kazanmış durumda.
Seçim sürecinde halkla birebir iletişim kurarak, doğrudan temas halinde bulunması, özellikle esnaf ziyaretleri, mahalle ziyaretleri yaparak ve iftar yemekleri düzenleyerek seçmenlerle samimi bir diyalog kurması ile halk içinde güzel bir intiba bıraktığı görülüyor.
Seçmenlerle olan doğrudan iletişimi ve kişisel çabalarıyla dikkat çeken ve yarınki seçimler öncesinde Muratpaşa Belediye Meclis üyesi olmasına kesin gözüyle bakılan Kadriye Aslı Göncü, seçmenlerin desteğini arkasına aldı. Göncü, bireysel çabaların siyasi başarıda önemli bir etken olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.
Yarınki seçimler sonucunda Göncü'nün, Muratpaşa Belediye Meclis üyesi olması beklenirken, seçim sonuçları merakla bekleniyor.
Muratpaşa Belediyesi, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nın Bambus Plajı ihalesinin iptalinin ardından yapılan açıklamalara karşı açıklama yayınladı. #BambusPlajı #MuratpaşaBelediyesi #KıyıKanunu #HalkPlajı #KamuYararı #SiyasetÜstü #Antalya
Antalya'nın sevilen ve tanınmış iş insanı Tarkan Göncü’nün oğlu, HMG Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Mert Göncü, Delal Gökalp ile dünya evine girdi. Nikahı Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal kıydı
Antalya’da Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Meltem Kampüs Etüt Merkezi bahçesinde gençlerle buluşmasında “Antalya’nın ilk inovasyon merkezini kuran belediyeyiz. Bütün yeni fikirler, yeni girişimler için bir yuva orası” dedi.
Voleybol, basketbol, squash, güreş, yüzme, kickboks, cimnastik ve tenis olmak üzere 9 branşta faaliyetlerini sürdüren Antalya Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü’nün 600’e yakın lisanslı sporcusu bulunuyor.
Ceza Davalarının tartışılmaz ismi ünlü hukukçu Av.Rıdvan Yıldız, Cumhuriyet Savcısının hazırladığı ve henüz mahkeme tarafından kabul edilmeyen Mesut Kocagöz ile ilgili iddianameyi değerlendirdi...
40 yıl öncesine dayanan kamulaştırmalarla ilgili davaların peş peşe sonuçlanmaya başlamasıyla milyarlarca liralık tazminat ödemeleriyle karşı karşıya kalan Muratpaşa Belediyesi, konuyla ilgili olarak kamuoyuna bilgilendirme amaçlı açıklama yaptı...