Burdur'un Bucak ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinin ardından tarihi bir an yaşanacak. 31 Mart'ta yapılan seçimlerde Burdur'un ilk kadın ve en genç belediye başkanı seçilen Hülya Gümüş, Perşembe günü mazbatasını alacak.
Gümüş, mazbatasını Perşembe günü saat 14:00'te Bucak Adliyesinde düzenlenecek törenle alacak. Törenin ardından saat 16:00'da Bucak Belediyesinde devir teslim töreni gerçekleştirilecek.
Hülya Gümüş'ün mazbata töreni ve devir teslim töreni, Bucak'ta büyük bir heyecanla bekleniyor. Törene Gümüş'ün sevenleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katılması bekleniyor.
Hülya Gümüş'ün mazbata töreni ve devir teslim töreni, Burdur ve Bucak için tarihi bir an olacak. Gümüş'ün mazbatasını almasıyla birlikte Burdur'da bir ilke imza atılmış olacak. Gümüş'ün Bucak'a hizmet edecek olması da ilçede büyük bir sevinçle karşılanıyor.
Törenler:
Mazbata Töreni: Perşembe, 14:00, Bucak Adliyesi
Devir Teslim Töreni: Perşembe, 16:00, Bucak Belediyesi
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'da kongre tamamlandı. Yapılan kongre ile Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Oğuzhanspor başkanı seçildi.