Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Milletvekili Adaylığı sürecinde Burdur’da büyük ses getiren ve seçim kampanyasıyla yıldızlaşan Hülya Gümüş, dur durak bilmeden çalışmalarını sürdürüyor.
Milletvekili Genel Seçimlerinden sonra da Taziye, düğün gibi özel günlere elinden geldiğince yetişmeye çalışan Hülya Gümüş, teşekkür ziyaretlerine de devam ediyor.
28 Mayıs 2023 Tarihinden sonraki süreçte 200’den fazla ayrı noktada özel ziyaretler gerçekleştiren GÜMÜŞ, seçim dönemindeki performansını aratmadı.
Gümüş, yaptığı ziyaretlerde CHP’nin Bucak’ta aldığı yüzde 32lik rekor oyun bir tesadüf olmadığını ve yerel seçimlerde de bu başarının perçinleneceğini vurguluyor.
Gümüş, CHP’nin Bucaktaki kongre sürecinden sonra Burdur genelinde de ziyaretlerine devam edecek.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'da kongre tamamlandı. Yapılan kongre ile Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Oğuzhanspor başkanı seçildi.