CHP Bucak Belediye Başkanı adayı Hülya Gümüş, seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Caddesi'nde esnafları ziyaret etti.
Ziyaret sırasında Gümüş, şu açıklamalarda bulundu: "Tüm enerjimiz ve hızımızla herkesin kapısını çalmak, kalplere dokunmak için çıktığımız bu yolda bugünkü durağımız Cumhuriyet Caddesi Esnaflarımız oldu. Mevcut sorunları sadece dinlemek, takip etmek yetmez; bizler nasıl kalıcı çözümler üretebileceğimizin derdindeyiz. Bucak'a birlikte nefes aldıracağız."
Gümüş'ün bu sözleriyle, sadece sorunları dinlemekle kalmayıp, kalıcı çözümler üretme ve Bucak'ı daha yaşanabilir bir şehir haline getirme hedefinde olduklarını vurguladı.. Esnafların sorunlarını dinleyen ve çözüm önerileri sunan Gümüş, toplumun ihtiyaçlarına duyarlı bir belediye başkanı adayı olduğunu bir kez daha gösterdi.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'da kongre tamamlandı. Yapılan kongre ile Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Oğuzhanspor başkanı seçildi.