Burdur'un Bucak ilçesinde uzun bir süre sonra değişim gerçekleşti. Hülya Gümüş, aldığı oylarla tarih yazıyor. Şu ana kadar seçimde Hülya Gümüş önde götürüyor.
Haftalardır süren Belediye Başkanlığı seçim sürecinde adaylar tek tek vatandaşlarla bir araya gelerek, kendilerine destek istedi.
31 Mart yani bugün yapılan seçim kapsamında sandıklar saat 17:00'da kapandı. Sandıkların oy kullanımına kapanmasının ardından mühürler kırılarak, oy sayım işlemi başladı.
Bucak'ta hangi başkan adayı kaç oy aldı? İşte şimdiye kadar sayılan oylar;
CHP Hülya Gümüş 10 bin 138
AK Parti Emrullah Ünal 8 bin 360
MHP Yusuf Erdoğdu 4 bin 800
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'da kongre tamamlandı. Yapılan kongre ile Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Oğuzhanspor başkanı seçildi.