CHP önceki dönem Milletvekilimiz Çetin Osman Budak'ın yeğeni, eski İl Sekreterimiz İlkay Akca 'nın oğlu merhum Onur Budak'ı son yolculuğuna uğurladık. Gencecik yaşta yitirdiğimiz kardeşimize Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Meclis Başkanı Ahmet Öztürk, Meclis Divanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri, ATSO eski Yönetim Kurulu Başkanı, CHP Antalya eski milletvekili Çetin Osman Budak ve Meclis Üyesi Metin Budak’ın, 26 yaşında hayatını kaybeden yeğeni Onur Budak’ın cenazesine katıldılar. Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Budak, Türbeli Cami Mezarlığı’na defnedildi.
Kıymetli yol arkadaşım İlkay Akça’nın oğlu, mesai arkadaşımız Onur Budak’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Evladımız Onur’a Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum. Başımız sağ olsun. Semih Esen Konyaaltı Belediye Başkanı
Henüz daha genç yaşında evinde vefat eden Onur Budak hakkında ne kadar vefat haberleri paylaşılsa da durumun nedenlerinden bahsedilmemektedir. Herhangi bir vefat etmesine neden olan konudan bahsedilmeyince insanlarda durumu öğrenebilmek adına araştırmalar yapıyorlar. Henüz ailesi veya doktorlar tarafından bu ani vefat konusunda bir açıklama yapılmadı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin iki başpehlivanı Yusuf Can Zeybek ve Mustafa Taş finalde güreşti. Kıran kırana geçen müsabakanın ardından rakibi Mustafa Taş’ı eleyen Yusuf Can Zeybek Kırkpınar’ın yeni başpehlivanı oldu. Yusuf Can Zeybek’e altın kemeri Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz takarken, kupasını CHP Genel Başkanı Özgür Özel verdi. 663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Edirne Sarayiçi Er Meydanı'nda yapıldı.
Projenin, ikinci ayağı Büyükşehir Belediyesinin Konyaaltı Varyant EKDAĞ Sosyal Tesisleri’nde deniz ve kıyı temizliğiyle başladı.
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisinde grubu bulunan siyasi partilerin grup sözcüleri de Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’e geçmiş olsun dileklerini iletti
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanlığı'na seçilmesinin ardından 2021 yılından bu yana yapılmayan Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarı'nı yeniden hayata geçireceklerini açıkladı.
Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran ve eşi S.S. Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i ziyaret etti
Bizlere önce hayat veren, ardından tüm hayatını veren, yaşamımızın her döneminde sevgisini ve desteğini yanımızda hissettiğimiz kıymetli annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum.