AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, seçilmesinin ardından basın mensuplarına ziyarette bulundu.
14 Mayıs 2023 genel seçimlerinde Burdur'da 1. parti olan AK Parti'nin 1. sıra ve 2. sıra adayları Ankara'da Burdur'u temsil edecekler.
Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, sandıktan milletin teveccühü ile çıkmasının akabinde basın mensuplarını ziyaret ederek, hasbihal etti.
NNC Haber İmtiyaz Sahibi İbrahim Nanecioğlu ile ziyaret dolayısıyla seçim çalışmalarını aktaran Milletvekili Mustafa Oğuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 28 Mayıs'ta yeniden cumhurbaşkanı seçilmesi için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.
Ziyaretlerde AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz'a, AK Parti Bucak İlçe Başkanı Osman Taşkın, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve Ak Parti Bucak İlçe Yönetim kurulu üyesi Mustafa Sefa Kızıltan eşlik etti.
Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Günalan Köyü'nde 500 metre uzunluğunda sıcak asfalt çalışmasının başladığını duyurdu. Detaylar için tıklayın!
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Anadolu Lisesi ve diğer eğitim yatırımları hakkında açıklamalarda bulundu. İhale tarihleri ve detaylar burada.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, 2003-2023 yılları arasında tamamlanan projeleri ve gelecekteki hedeflerini paylaştı. Detaylar için tıklayın.
Ak Parti Burdur Milletvekilleri Mustafa Oğuz ve Prof.Dr. Adem Korkmaz, sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunarak KÖYDES ödeneklerini açıkladılar.
Burdur'un Ağlasun, Bucak ve Çeltikçi ilçelerinde etkili olan dolu yağışı, tarım arazileri ve meyve bahçelerine ciddi zarar verdi.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, yaptığı açıklamada, Burdur'un TÜRSAB tarafından pilot şehir olarak seçildiğini duyurdu