Bahçeşehir Koleji Genel Müdür Yardımcısı Savaş BOYAR, Bahçeşehir Kolejini ziyaret etti.
Kurucu Hurşit Çetin ve okul yönetimi tarafından kampüs girişinde karşılanan Boyar’a ilkokul öğrencileri hoşgeldiniz diyerek çiçeklerini takdim ettiler.
Bütün okul birimlerini ziyaret eden Boyar,öğrenci ve öğretmenlerle sohbet ederek, Bahçeşehir Koleji’nin yurt içi ve yurt dışı eğitim programları, gelişen teknolojinin eğitime etkisi ile ilgili bilgi vererek öğrencilerin hayallerini ve hedeflerini dinledi.
Kültür merkezi,spor salonu ve kampüsün diğer bölümlerini gezen Boyar, kampüs binalarının çatısında yer alan güneş enerji sistemleri hakkında bilgi aldı.
Ziyaretin sonunda Bahçeşehir Kurucusu Hurşit Çetin, Genel Müdür Yrd. Savaş Boyar'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek Burdur’un yöresel ürünlerini hediye etti.
Liselere Geçiş Sistemi Sınavında (LGS) Bahçeşehir Koleji Öğrencisi Irmak Göker tüm soruları cevaplayarak, Türkiye Birincisi oldu. Detaylar burada...
Burdur Bahçeşehir Koleji Ortaokulu öğrencisi Irmak GÖKER, LGS'de tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan alarak Türkiye birincisi oldu. Başarı Burdur'a gurur kazandırdı!
Burdur Bahçeşehir Koleji Ortaokulu, 2 Haziran 2024 Pazar günü Türkiye genelinde uygulanan Liselere Geçiş Sınavı'nda (LGS) öğrencisi Irmak GÖKER ile TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ elde etmeyi başardı.
Burdur Bahçeşehir Koleji 8. Sınıf öğrencileri Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü himayesinde Burdur'da Etkin Sürdürülebilir Tamamlayıcı Eğitim Projesi (BESTE) kapsamında uygulanan LGS Deneme Sınavı'nda Okul Ortalamalarıyla il genelindeki rakiplerine fark atmaya devam ediyor.
Burdur Bahçeşehir Koleji, Anaokul velilerini eşsiz göl manzaralı kampüsünde düzenlendiği Anneler Günü kahvaltısında buluşturdu.
Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü'nde 3-12 yaş aralığındaki çocuklar için 2 ayrı dönem halinde yaz okulu düzenleniyor. Detaylar haberimizde...