Burdur

Bahçeşehir Kolejinden Irmak Göker'e 50 Bin TL'lik büyük ödül

Liselere Geçiş Sistemi Sınavında (LGS) Bahçeşehir Koleji Öğrencisi Irmak Göker tüm soruları cevaplayarak, Türkiye Birincisi oldu. Detaylar burada...

Bahçeşehir Kolejinden Irmak Göker'e 50 Bin TL'lik büyük ödül

Liselere Geçiş Sistemi Sınavında (LGS) Bahçeşehir Koleji Öğrencisi Irmak Göker tüm soruları cevaplayarak, Türkiye Birincisi oldu.

Irmak Göker bu başarısıyla  Burdur’umuzu gururlandırdı. Burdur Bahçeşehir Koleji Kampüsünde düzenlenen basın toplantısında konuşan İlköğretim Müdürü Emre Atalay LGS’ de Türkiye birincisi çıkarmanın onurunu yaşadıklarını belirterek, “Gururluyuz çünkü LGS’ de Türkiye birincilerinin okuluyuz. "Zorlu geçen eğitim-öğretim döneminin sonunda yapılan LGS'de Burdur'dan Türkiye Birinciliğini zaferle ilimize kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Bizlere böylesine bir mutluluk yaşatan başta 8. sınıf öğrencimiz IRMAK GÖKER’e ; her zaman bizlere güvenen velilerimize, bu büyük başarıda emeği geçen tüm öğretmenlerimize, okul idarecilerimize ve yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum." dedi.

Irmak Kızımızın yanı sıra LGS yüzdelik dilimine göre; %1’lik dilime giren 8, %2’lik dilime giren 17, %3’lük dilime giren 23, %5’lik dilime giren 32 ve %10’luk dilime giren 47 öğrencimizi de kutluyorum. Öğrencilerimizi LGS hazırlık sürecinde hiçbir zaman yalnız bırakmayan idarecilerimize, rehber öğretmenlerimize ve mesleğinin gereği tüm enerjisini öğrencilerine veren değerli öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

‘VELİLERİMİZİN KOLEJİMİZE OLAN GÜVENLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ’

‘BAŞARI ODAKLI BİR EĞİTİM HİZMETİ VERİYORUZ’

Kampüs Müdürü Tamer Bayar Bahçeşehir Koleji’nin başarı odaklı bir eğitim hizmeti verdiğini ifade ederek, “Bahçeşehir Koleji olarak başarı odaklı, çağdaş ve bilimsel normlara uygun eğitim veren, sosyal kültürel ve akademik anlamda hayata ve üst öğrenime donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedeflemiş bir okuldur. 2024 LGS sonuçlarına göre kitlesel başarımız çok yüksektir. Bu büyük başarı planlı ve disiplinli çalışmanın, azim ve kararlılığın bir sonucudur. Irmak Göker Türkiye Birincisi olarak bu başarımızı taçlandırmıştır. Kendisini, ailesini, öğretmenlerimizi, rehberlik servisimizi, idari kadromuzu emeklerinden dolayı kutluyorum. Bu gururu yaşattıkları içinde hepsine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Türkiye şampiyonu Burdur Bahçeşehir Kolejinden!
Yaşam

Türkiye şampiyonu Burdur Bahçeşehir Kolejinden!

Burdur Bahçeşehir Koleji Ortaokulu öğrencisi Irmak GÖKER, LGS'de tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan alarak Türkiye birincisi oldu. Başarı Burdur'a gurur kazandırdı!

LGS 2024 Türkiye Şampiyonu Irmak Göker
Yaşam

LGS 2024 Türkiye Şampiyonu Irmak Göker

Burdur Bahçeşehir Koleji Ortaokulu, 2 Haziran 2024 Pazar günü Türkiye genelinde uygulanan Liselere Geçiş Sınavı'nda (LGS) öğrencisi Irmak GÖKER ile TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ elde etmeyi başardı.

Bahçeşehir Koleji'nde anneler bir araya geldi
Yerel

Bahçeşehir Koleji'nde anneler bir araya geldi

Burdur Bahçeşehir Koleji, Anaokul velilerini eşsiz göl manzaralı kampüsünde düzenlendiği Anneler Günü kahvaltısında buluşturdu.

Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü Öğrencisi'nden Büyük Başarı!
Yerel

Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü Öğrencisi'nden Büyük Başarı!

Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü Fen Lisesi öğrencisi Sude Balaban, University of Manchester Economics and Business bölümüne kabul alarak büyük bir başarıya imza attı.

Vali Öksüz öğrencilerle bir araya geldi
Yerel

Vali Öksüz öğrencilerle bir araya geldi

Burdur Vali Türker Öksüz Burdur Bahçeşehir kolejini ziyarette bulundu.

Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü'nde Öğretmenler Günü Kutlaması
Yerel

Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü'nde Öğretmenler Günü Kutlaması

Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Isparta Barida Otelde bir yemek organizasyonu düzenledi. Organizasyonda kurucu, yöneticiler ve öğretmenler bir araya geldi.