BAHÇEŞEHİR KOLEJİ'NDE YAZ OKULU BAŞLIYOR!
Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü’nde dolu dolu bir yaz okulu başlıyor.
3-12 Yaş aralığında 20 Haziran-24 Temmuz ve 25 Temmuz- 29 Ağustos tarihleri arasında 2 ayrı dönem halinde düzenlenecek yaz okulunda deneyimli eğitmenler ile öğrenciler sanatsal ve sportif faaliyetlerde bu yaz bol bol eğlenecek.
Yaz okulu programı hafta içi 5 gün 08.30-17.30 saatlerinde tam gün olarak faaliyet gösterecek. Öğrenciler günde 3 öğün yemek imkanından faydalanacak. Öğrenciler yaz okulunda hem yaz tatilini değerlendirme fırsatı bulacaklar hem de eğlenceli vakit geçirmenin ayrıcalığını yaşayacaklar.
Yaz okuluyla ilgili açıklamalarda bulunan Kampüs Müdürü Tamer BAYAR “Burdur’da kaliteli eğitimin öncülüğünü yapan Burdur Bahçeşehir Kolejimiz 9 yıldır olduğu gibi bu yıl da yaz tatilini verimli geçirmenin tek adresi.
20 Haziran - 24 Temmuz ve 25 Temmuz - 29 Ağustos tarihleri arasında iki ayrı dönem şeklinde deneyimli eğitmeler ile çocuklarımızın doyasıya eğleneceği, takım ruhunu destekleyen, spor, sanat, robotik, İngilizce ve bilim alanlarında dolu dolu bir program ile geliyoruz.“dedi
Kayıt İçin: 0248 234 51 22 -0505 999 51 22 telefon numaralarında iletişime geçebilirsiniz.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur'da 16 Temmuz 2024 Pazar günü elektrik kesintisi var mı? Burdur ve ilçelerinde elektrikler kesilecek mi? Burdur'da yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..
Kocaaliler Belediyesi, incir, çelenk ve Milyos'u harmanlayan yeni logosuyla ilçenin kültürel ve doğal zenginliklerini gözler önüne seriyor.
Isparta'nın Sütçüler ilçesinde sağanak yağışlar Kuzu Göbeği mantarlarının çıkmasını hızlandırdı. Mantar toplayıcıları tarafından toplanan bu lezzetli mantarlar, 350 liraya satışa sunuluyor.
Başkan İlkay Güngör, MHP Disiplin Kurulu Başkanı Av. Abdullah Bahadır Alperen'i ziyaret etti, misafirperverliği için teşekkür etti.
Kosova Tarım, Orman ve Kırsal Kalkınma Bakanı Faton Peci, Burdur'a bir ziyarette bulundu ve Vali Dr. Türker Öksüz ile tarım, ormancılık ve kırsal kalkınma konularında iş birliği geliştirmek için görüşmeler yaptı.