Burdur Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'e ziyaretlerin ardı arkası kesilmiyor, ziyaretçilerini makamında ağırlamaya devam ediyor.
Burdur Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, ÇİÇEKMERSAN Mermer Fabrika Sahibi Orhan Çiçek, Duranlar Süt A.Ş Fabrika Sahibi Süleyman Duran Başkan Gümüş'ü makamında ziyaret etti.
Gümüş ziyaretçileriyle sohbet edip hoş vakit geçirdi, beklentilerini ve isteklerini dinledi. Sohbet sonrası güzel anlarını sosyal medya hesabından paylaşan Hülya Gümüş: ''Burdur Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik’e, Çiçekmersan Mermer Fabrika Sahibi Orhan Çiçek’e ve Duranlar Süt A.Ş Fabrika Sahibi Süleyman Duran’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.'' ifadelerini kullandı.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'da kongre tamamlandı. Yapılan kongre ile Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Oğuzhanspor başkanı seçildi.