Burdur'un Bucak ilçesinde 3 dönemdir süre gelen AK Parti liderliğinde belediye süreci, bugün itibariyle sona erdi.
CHP Bucak Belediye Başkan Adayı olarak yola çıkan Hülya Gümüş, gece gündüz demeden yürüttüğü seçim çalışmaları sonrasında bugün yapılan seçimde resmen Bucak'ta devrim yaptı.
Açılan her sandıkla birlikte fark açan Hülya Gümüş, artık Bucak'ın yeni belediye başkanı oldu.
Hülya Gümüş'ün henüz resmi olmayan sonuçlara göre belediye başkanı olmasının ardından Cumhuriyet Meydanında miting düzenliyor.
Bucak Belediyesi tarafından Hacı Ömer Ağa Camii'nde düzenlenen Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde, Cuma Namazı sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Onaç Mahallesi'nde alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'da kongre tamamlandı. Yapılan kongre ile Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Oğuzhanspor başkanı seçildi.