MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yerel seçimlere yaklaşırken projelerini açıklamayı sürdürüyor. Son olarak "Ev Temizliği ve Evde Bakım Projesi"ni duyuran Erdoğdu, proje kapsamında yaşlı ve kimsesiz vatandaşlara ev temizliği ve evde bakım hizmeti sunulacağını söyledi.
'Yaşlı ve kimsesiz vatandaşlarımızın yanındayız.''
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yerel seçimler gelirken projelerini vatandaşa duyurmaya devam ediyor. Erdoğdu, '' Yaşlı ve kimsesiz vatandaşlarımızın yanındayız.'' dedi.
Uygulanan fakat kaldırılan hizmet
Yusuf Erdoğdu; ''Daha önceden uygulanan fakat kaldırılan yaşlılarımıza ve kimsesizlerimize evde bakım ve ev temizliği projemizi tekrardan hayata geçireceğiz'' dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
Yusuf Erdoğdu, Eğitime ve Öğrenciye destek olacak! Bucak'a Modern Kütüphane - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.
Yusuf Erdoğdu kültürel mirası koruyacak! Bucak'a Modern Hamam yapılacak MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'ın eksiklerinden biri olan hamamı yeniden inşa edeceğini açıkladı.
Yusuf Erdoğdu tarihi sporları popülerleştirecek! Ata Sporları Kompleksi yapılacak - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a ata sporları kompleksi ve sosyal tesisleri inşa edeceğini açıkladı.