Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, seçim çalışmalarında AK Parti Burdur Milletvekili Adayı Mustafa Oğuz'a tam destek veriyor.
Seçim startının verildiği ilk günden itibaren saha çalışmalarında Burdur Milletvekili Adayı Mustafa Oğuz'u bir an olsun yalnız bırakmayan, Belediye Başkanı Emrullah Ünal vatandaşlarla tek tek görüşüyor.
Mustafa Oğuz'un İlçe Başkanlığı döneminde çok güzel çalışmalara imza atıldığını belirten Başkan Emrullah Ünal, " Milletvekili adayımız Mustafa Oğuz kardeşim ile İlçe Başkanlığı döneminde birlikte çok güzel çalışmalara imza atmıştık. Şimdi sıra milletvekilliği döneminde inşallah… Desteklerimiz onunla…" ifadelerini kullandı.
Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Günalan Köyü'nde 500 metre uzunluğunda sıcak asfalt çalışmasının başladığını duyurdu. Detaylar için tıklayın!
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Anadolu Lisesi ve diğer eğitim yatırımları hakkında açıklamalarda bulundu. İhale tarihleri ve detaylar burada.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, 2003-2023 yılları arasında tamamlanan projeleri ve gelecekteki hedeflerini paylaştı. Detaylar için tıklayın.
Ak Parti Burdur Milletvekilleri Mustafa Oğuz ve Prof.Dr. Adem Korkmaz, sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunarak KÖYDES ödeneklerini açıkladılar.
Burdur'un Ağlasun, Bucak ve Çeltikçi ilçelerinde etkili olan dolu yağışı, tarım arazileri ve meyve bahçelerine ciddi zarar verdi.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, yaptığı açıklamada, Burdur'un TÜRSAB tarafından pilot şehir olarak seçildiğini duyurdu