Burdur'da AK Parti Belediye Başkan Adayı Şimşek'e coşkulu karşılama düzenlendi.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Aday Tanıtım Toplantısında Burdur Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mehmet Şimşek Burdur’da partililer tarafından coşku ile karşılandı. Parti binası önünde partililere seslenen Şimşek, “Biz bu süreçte mahalle mahalle, kapı kapı dolaşıp sıkmadık el bırakmayacak şekilde gezersek bu seçimi muhakkak kazanacağımızı yürekten inanıyorum.” dedi
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium'da düzenlenen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı'nda Burdur Belediye Başkan adaylığı açıklanan Mehmet Şimşek, Burdur’da partililer tarafından coşku ile karşılandı. Meşaleler ve davul zurna eşliğinde geldiği parti binası önünde çiçekle karşılanan Şimşek daha sonra omuzlarda taşındı. Tek tek partililerin tebriklerini kabul eden başkan adayı Mehmet Şimşek daha sonra partililere seslendiği konuşmasında sahada sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağını ifade etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle aday olarak çıkmanın heyecanı içerisinde olduğunu dile getirerek başladığı konuşmasında, “Doğup büyüdüğüm, aşığı olduğum göller, güller gönüller diyarı Teke Yöresinin kültür başkenti yolların kavşak, kalplerin buluşma noktası Burdur’uma, Burdur’umuza şahsımın borcu olan hizmet borcunu ödemek adına yola çıktım” diyen Mehmet Şimşek; “Hani derler ya ‘hayal etmezseniz gerçekleştiremezsiniz’ gerçekten benim küçüklüğümden beri doğduğum büyüdüğüm her tarafını karış karış gezdiğim şehrim için hayallerim var. Bu hayallerimin başında da belediye başkanlığı geliyordu. İnşallah sizlerin destekleriyle, sizlerin gayretleriyle hep birlikte 31 Mart’ta sandıkları patlatarak Burdur’umuzu gerçek belediyecilikle buluşturacağız.” dedi.
Seçim döneminde hedefinin Burdur’u kazanmak olduğunu dile getiren Mehmet Şimşek; “Burdur’u kazanmak için beraber olacağız, bir olacağız, diri olacağız, hep birlikte burada olacağız ve bu seçimi kazanacağız. Biz bu süreçte ortak akılla, beraber hareket edeceğiz. Projeleri berber üretip beraber uygulayacağız. Biz Burdur’a hizmetkar olmak için yola çıktık. İnşallah Burdur’un hadimi olacağız ve şehrimizi gerçek belediyecilik ile buluşturmak için var gücümüzle gece gündüz çalışacağız.” açıklamasında bulundu.
Burdur Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mehmet Şimşek, "Burdur Tramvay" projesinin tanıtım filmini sosyal medya hesabından paylaştı.
CHP Burdur Belediye Başkanı adayının Ali Orkun Ercengiz olarak açıklanmasının ardından, CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut açıklamada bulundu. Detaylar haberimizde...
"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Cumhur İttifakı'nın Burdur Belediye Başkan adayı Mehmet Şimşek oldu. AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, adaylığı duyurarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye teşekkür etti.
AK Parti Burdur Belediye Başkan adayı kim oldu? AK Parti Burdur Belediye Başkan adayı açıklandı mı? AK Parti Belediye Başkanı tanıtım toplantısı başladı.
AK Parti Burdur Belediye Başkanı adayı kim oldu? AK Parti Burdur Belediye Başkan adayı kimdir? AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Mehmet Şimşek kimdir? İşte Mehmet Şimşek'in biyografisi
Burdur'da Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı