MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yaklaşan yerel seçimler öncesinde projelerini açıklamayı sürdürüyor. Son olarak "Bağımlılıkla Mücadele Merkezi" projesini duyuran Erdoğdu, proje kapsamında belediyemiz bünyesinde bir merkez kurulacağını ve bu merkezde bağımlı vatandaşlara tedavi ve rehabilitasyon hizmeti sunulacağını söyledi.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yerel seçimler gelirken projelerini vatandaşa duyurmaya devam ediyor. Erdoğdu, ''Bağımlılıkla mücadele merkezi kuracağız.'' dedi.
Yusuf Erdoğdu; ''Belediyemiz bünyesinde kurulacak bağımlılıkla mücadele merkezi ile bağımlı vatandaşlarımızın tedavisi ve topluma kazandırılmasını sağlayacağız. Bağımlılıkla mücadelede asla taviz vermeyeceğiz.'' dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu'ya, NNC Haber'de katıldığı canlı yayın öncesinde SİM'de yapılan sürpriz duygu dolu anlara sebep oldu.
Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, yarın yapılacak olan mitinge tüm Bucak Halkını davet etti.
Yusuf Erdoğdu, Eğitime ve Öğrenciye destek olacak! Bucak'a Modern Kütüphane - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.
Yusuf Erdoğdu kültürel mirası koruyacak! Bucak'a Modern Hamam yapılacak MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'ın eksiklerinden biri olan hamamı yeniden inşa edeceğini açıkladı.
Yusuf Erdoğdu tarihi sporları popülerleştirecek! Ata Sporları Kompleksi yapılacak - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a ata sporları kompleksi ve sosyal tesisleri inşa edeceğini açıkladı.