Antalya / Kepez

Antalya Kepez'e bir yatırım daha

Antalya Valisi Ersin Yazıcı'ya teşekkür ederek konuşmasını sürdüren Başkan Tütüncü, "Gençlerimiz için, ilçemiz için nice devlet yatırımlarını birlikte beraberce buraya getiriyoruz." dedi.

Antalya Kepez'e bir yatırım daha

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Gençlerimize bilimde, kültürde, sanatta katkı sağlayacak nice güzel yepyeni tesisleri şehrimize kazandırmaya devam edeceğiz. Çünkü biz gençlerin belediyesiyiz. Gençlerimizi çok seviyoruz. Gençlerimize yönelik yatırımlara da çok sevdiğimiz gençlerimiz için devam ediyoruz."dedi.

Ayten Çağıran Çok Programlı Meslek Lisesi Spor Salonu'nun temeli törenle atıldı. Törene Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Kepez Kaymakamı Nusret Şahin, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Açılış Töreninde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçen yıl Cumhuriyet Bayramında bir kütüphane ve bir spor salonu yapma sözü verdiklerini hatırlatarak, söz verdikleri kütüphanenin yapımına başlandığını, bugünde spor salonunun temelini atıyor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Antalya Valisi Ersin Yazıcı'ya teşekkür ederek konuşmasını sürdüren Başkan Tütüncü, "Gençlerimiz için, ilçemiz için nice devlet yatırımlarını birlikte beraberce buraya getiriyoruz." dedi.

GENÇLERİMİZİN BAŞARISI BİZLERİ GURURLANDIRIYOR

Ayten Çağıran Çok Programlı Meslek Lisesi Spor Salonunun Antalya'ya bu yıl kazandırılacak 5 spor salonundan ilki olduğunu belirten Başkan Tütüncü, açılan her spor salonunun gençlere çok önemli katkılar sunduğunu söyledi. Özellikle son yıllarda Futsol başta olmak üzere gençlerin spor başarılarını görmekten büyük bir mutluluk duyduklarını dile getiren Başkan Tütüncü, "İşte bu başarıları ilçemize yeni yeni kazandırdığımız spor salonlarına borçluyuz. Görev süremizde belediyemiz, Gençlik Spor Bakanlığımız işbirliğiyle ondan fazla spor salonunu Kepez'e sevgili gençlerimize kazandırdık. Bu salonlarda değişik spor branşlarında kendini geliştiren gençlerimizin şehrimize getirdiği her madalya da göğsümüzü kabartıyor. Gençlerimize bilimde, kültürde, sanatta katkı sağlayacak nice güzel yepyeni tesisleri şehrimize kazandırmaya devam edeceğiz. Çünkü biz gençlerin belediyesiyiz. Gençlerimizi çok seviyoruz. Bu yatırımlara da çok sevdiğimiz gençlerimiz için devam ediyoruz. "diye konuştu.

19 MAYIS GENÇLERİMİZE ARMAĞAN

Her yıl 19 Mayıs 1919'un seneyi devriyesinde gençlere yönelik bir hizmetin ilk adımını attıklarını belirten Başkan Tütüncü, "Çünkü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, kurtuluş mücadelesinin ilk meşalesinin yakıldığı tarih 19 Mayıs'ı gençlerin bir bayramı olarak, gençlere armağan etti. 'Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak olan sizlersiniz!' dediği sözün muhatabı gençlerse, her 19 Mayıs'ta Kepez Belediyesi gençlere büyük bir eserin, nitelikli bir tesisin müjdesini vermek mecburiyetindedir. "dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gençler için geçen yıl Türkiye'nin en büyük kütüphanelerinden biri olan Antalya Kütüphanesinin temelinin de atıldığını sözlerine ekledi.

100 YAŞINDA KÖKLÜ BİR DEVLETİZ

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 104. Yılını kutlayan Başka Tütüncü, "Türkiye Cumhuriyeti Devletin bu yıl 100. Yaşını kutlayacak. 100 yaşında köklü bir devletiz. Binlerce yıllık medeniyet birikimimiz var. Türkiye Cumhuriyeti Devletini bu topraklarda ilelebet yaşatma ve var etme idealimiz var. İşte 19 Mayıs bütün bu ideallerin, bu ülkülerin, bu hedeflerin tekrar en yüksek perdeden ifade edileceği bir dönem... Gençlerimizin 19 Mayıs Bayramını, milletimizin de milli egemenliğini, bağımsızlığını kutluyorum. "diye konuştu.

Antalya Kepez'e bir yatırım dahaAntalya Kepez'e bir yatırım daha

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Kepez'e bir spor salonu daha geliyor
Yerel

Kepez'e bir spor salonu daha geliyor

Fatih Selek Ali Işıkhan Anaokulu Spor Salonu temel atma töreninde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, spor alanındaki hizmetlerle toplumun her kesimini sporla buluşturduklarını söyledi.

Kepez’den Başköy’e yeni hizmet binası
Yerel

Kepez’den Başköy’e yeni hizmet binası

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Başköy Mahallesi’ne yeniden inşa edilecek hizmet binasının temel atma töreninde konuştu. İşte detaylar...

Varsak Aydoğmuş'un yolları da güzelleşiyor
Yerel

Varsak Aydoğmuş'un yolları da güzelleşiyor

Kepez Belediyesi, 25 bin metrekare yeşil alan yatırımıyla çehresini güzelleştirdiği Varsak Aydoğmuş Mahallesi’nin yollarını da sıcak asfalt hizmetiyle modern bir görünüme kavuşturuyor.

Kepez'in Pati Atölyesinden sokak hayvanları için yuva
Yerel

Kepez'in Pati Atölyesinden sokak hayvanları için yuva

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Pati Atölyesi” etkinliği çerçevesinde sokak hayvanlarının barınmaları için öğrencilerle beraber kulübe yaptı.

Geleceğin sürücü adaylarına trafik eğitimi
Yerel

Geleceğin sürücü adaylarına trafik eğitimi

Kepez Belediyesi, Sakarya Bulvarı’ndaki Trafik Eğitim Parkı’nda, geleceğin sürücü adayları çocukları, teorik ve pratik eğitimle trafik kuralları karşı bilgilendiriyor.

Dört çocuk annesi hamile tekvandocu kuşak atladı
Spor

Dört çocuk annesi hamile tekvandocu kuşak atladı

Her yaşa hitap eden Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün tekvandocularının kuşak sınavına katılan 3 aylık hamile Seher Gözükızıl, spor tutkusuyla dikkat çekti.