Kepez Belediyesi Spor Kulübü çatısındaki Antalya’nın ilk kız ve erkek ragbi takımları, milli takımlara oyuncu göndermeye başladı.
Antalya’nın ilk kız ve erkek ragbi takımlarının oyuncuları milli takım yolcusu. Kepez Belediyesi Spor Kulübü formasıyla Kuzeyyaka Sentetik Çim Futbol Sahası’nda antrenmanlarını yapan U18 kız ve erkek ile U20 kız ve erkek takımları, milli takımın gözdesi oldu. Aynı zamanda U20 Erkek takımının A Takımı olarak ligde oynadığı ragbi kurucu antrenörü Yasir Akbaş, çeşitli yaşlardaki sporcularının milli takımlara seçildiğini söyledi. Aynı zamanda kız takımını çalıştıran yardımcı antrenör Meryem Şavk da, milli takım yardımcı antrenörü seçildi.
KIZLARIN MÜCADELESİ SÜRÜYOR
U18 Erkek Türkiye finallerinin ilk etabında grup birincisi olarak finallere katıldı. Ankara’da grubunu birinci bitirdi, çeyrek finalde elendi. U18 kız takımı da 19 Mayıs’ta Ankara’da düzenlenecek finalli etapta yarışacak. Bu etabın çeyrek finalinde daha önce 4 kez karşılaşıp yendikleri Eskişehir temsilcisi Aqua Takımı ile karşılaşacak olan kızlar, buradan yarı finallere katılmaya kesin gözüyle bakıyor. Aralarında altyapılarından yetişip A takımında oynayan üniversitelilerinde olduğu takımların çoğunluğunu, Kepez’deki Antalya Spor Lisesi öğrencilerinden oluşuyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Burdur'da 16 Temmuz 2024 Pazar günü elektrik kesintisi var mı? Burdur ve ilçelerinde elektrikler kesilecek mi? Burdur'da yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..
Kocaaliler Belediyesi, incir, çelenk ve Milyos'u harmanlayan yeni logosuyla ilçenin kültürel ve doğal zenginliklerini gözler önüne seriyor.
Isparta'nın Sütçüler ilçesinde sağanak yağışlar Kuzu Göbeği mantarlarının çıkmasını hızlandırdı. Mantar toplayıcıları tarafından toplanan bu lezzetli mantarlar, 350 liraya satışa sunuluyor.
Başkan İlkay Güngör, MHP Disiplin Kurulu Başkanı Av. Abdullah Bahadır Alperen'i ziyaret etti, misafirperverliği için teşekkür etti.
Kosova Tarım, Orman ve Kırsal Kalkınma Bakanı Faton Peci, Burdur'a bir ziyarette bulundu ve Vali Dr. Türker Öksüz ile tarım, ormancılık ve kırsal kalkınma konularında iş birliği geliştirmek için görüşmeler yaptı.