2019 yılında Burdur'un Ağlasun ilçesi Belediye Başkanı olarak seçilen Ali Ulusoy, 31 Mart Yerel Seçimleri için AK Parti Ağlasun Belediye Başkan adayı oldu.
Uzun zamandır herkes tarafından merak edilen soru bugün yapılan açıklamayla cevaplanmış oldu. Ali Ulusoy, yeni dönemde AK Parti'nin adayı olarak duyuruldu.
Ali Ulusoy, 1 Eylül 1966 yılında Burdur'un Ağlasun ilçesinde doğdu. İlk ve ortaöğretimi Ağlasun'da tamamlayan Ali Ulusoy, 26 Haziran 1984'te Burdur Eğitim Yüksekokulu Sınıf Öğretmenliği bölümünü tamamladı. 30 Haziran 2000'de İlköğretim öğretim lisans tamamlama programı sosyal bilgiler bölümünden mezun olan Ali Ulusoy, 30 yıl öğretmenlik yaptı.
Evli ve 3 çocuk babası olan Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde AK Parti Ağlasun Belediye Başkan adayı oldu.
Burdur Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy AK Parti Burdur İl Başkanlığı'nda Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısına Katıldı.
Burdur Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy Çağlayan Ailesi ve Kurulay Ailesinin evlatlarının mutlu gününde onları yalnız bırakmadı.
Burdur Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy Arife ve Hasan çiftinin nişan törenine katıldı ve yüzüklerini taktı.
Tarım ve Orman Bankası'nın öncülüğünde başlatılan "Orman Benim" kampanyası kapsamında, orman yangınlarının önlenmesi ve doğal alanların korunması için önemli bir adım atıldı. Kampanya çerçevesinde düzenlenen farkındalık etkinliğine Ağlasun Belediyesi de katılım sağlandı ve orman içi çöplerin temizlenmesiyle yangın riskinin en aza indirilmesi hedeflendi.
Belediye Başkanı Ali Ulusoy, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı
Burdur Ağlasun'da yeni belediye başkanı belli oldu. Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy oldu. Peki Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy kimdir? İşte Ali Ulusoy'un biyografisi:...