Burdur / Ağlasun

Ağlasun Belediyesi ''Orman Benim'' Kampanyasına Katıldı!

Tarım ve Orman Bankası'nın öncülüğünde başlatılan "Orman Benim" kampanyası kapsamında, orman yangınlarının önlenmesi ve doğal alanların korunması için önemli bir adım atıldı. Kampanya çerçevesinde düzenlenen farkındalık etkinliğine Ağlasun Belediyesi de katılım sağlandı ve orman içi çöplerin temizlenmesiyle yangın riskinin en aza indirilmesi hedeflendi.

Ağlasun Belediyesi ''Orman Benim'' Kampanyasına Katıldı!

Orman Benim" Kampanyasıyla Orman Yangınlarına Karşı Farkındalık Oluşturuluyor

Tarım ve Orman Bankası'nın öncülüğünde başlatılan "Orman Benim" kampanyası kapsamında, orman yangınlarının önlenmesi ve doğal alanların korunması için önemli bir adım atıldı. Kampanya çerçevesinde düzenlenen farkındalık etkinliğine  Ağlasun Belediyesi de katılım sağlandı ve orman içi çöplerin temizlenmesiyle yangın riskinin en aza indirilmesi hedeflendi.

Etkinlik kapsamında orman içi çöplerin temizlenmesi neticesinde, orman yangını başlama riskinin en aza indirilmesi amaçlanmaktadır.

Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy etkinlikten sonra sosyal medya hesaplarından fotoğraflarını paylaşarak; ''Tarım ve Orman Bankanlığınca başlatılan"Orman Benim" Kampanyası kapsamında ve orman yangınlarına karşı alınacak önlemler konusunda farkındalık oluşturma etkinliğine katılım sağladık.
Etkinlik kapsamında orman içi çöplerin temizlenmesi neticesinde, orman yangını başlama riskinin en aza indirilmesi amaçlanmaktadır.'' ifadelerini kullandı. 

Ağlasun Belediyesi ''Orman Benim'' Kampanyasına Katıldı!Ağlasun Belediyesi ''Orman Benim'' Kampanyasına Katıldı!Ağlasun Belediyesi ''Orman Benim'' Kampanyasına Katıldı!Ağlasun Belediyesi ''Orman Benim'' Kampanyasına Katıldı!Ağlasun Belediyesi ''Orman Benim'' Kampanyasına Katıldı!Ağlasun Belediyesi ''Orman Benim'' Kampanyasına Katıldı!Ağlasun Belediyesi ''Orman Benim'' Kampanyasına Katıldı!

 
 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

'Bu Orman Benim' Kampanyası ile Her Yer Artık Pırıl Pırıl
Yerel

'Bu Orman Benim' Kampanyası ile Her Yer Artık Pırıl Pırıl

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından tüm ülkede eş zamanlı olarak düzenlenen “Bu Orman Benim” projesi çerçevesinde Bucak Kent Ormanı'nda protokol, öğrenciler, kurum personelinin katılımıyla temizlik çalışması gerçekleştirildi.

Bucak'ta Ortalık darmaduman oldu, sürücü yaralandı
Yerel

Bucak'ta Ortalık darmaduman oldu, sürücü yaralandı

Burdur'un Bucak ilçesinde tır ve kamyonun karıştığı trafik kazasında, kamyon sürücüsü yaralandı.

Bucak'ta Türk Mutfağı Haftası Coşkuyla Kutlandı!
Yerel

Bucak'ta Türk Mutfağı Haftası Coşkuyla Kutlandı!

Bucak Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde her yıl düzenlenen Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri çerçevesinde, okul yönetimi tarafından organize edilen kavurma şenliği büyük bir coşkuyla kutlandı.

Bucak'a elektrik kesintisi mi geliyor? işte detaylar...
Yerel

Bucak'a elektrik kesintisi mi geliyor? işte detaylar...

Bucak'ta 23 Mayıs 2024 Perşembe günü elektrik kesintisi var mı? Burdur ve ilçelerinde elektrikler kesilecek mi? Bucak'ta yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..

Burdur elektrik kesintisi nerede yaşanacak?
Yerel

Burdur elektrik kesintisi nerede yaşanacak?

Burdur'da 23 Mayıs 2024 Perşembe günü elektrik kesintisi var mı? Burdur ve ilçelerinde elektrikler kesilecek mi? Burdur'da yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..

Bayram Sezgin  Trafik kazası Vefat Bucak
Yerel

Bayram Sezgin Trafik kazası Vefat Bucak

Burdur ili Bucak ilçesi Seydiköyden, Bayram Sezgin Trafik Kazasında hayatını kaybetti