Burdur Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy Çağlayan Ailesi ve Kurulay Ailesinin evlatlarının mutlu gününde onları yalnız bırakmadı.
Burdur Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy Arife ve Hasan çiftinin nişan törenine katıldı ve yüzüklerini taktı.
Tarım ve Orman Bankası'nın öncülüğünde başlatılan "Orman Benim" kampanyası kapsamında, orman yangınlarının önlenmesi ve doğal alanların korunması için önemli bir adım atıldı. Kampanya çerçevesinde düzenlenen farkındalık etkinliğine Ağlasun Belediyesi de katılım sağlandı ve orman içi çöplerin temizlenmesiyle yangın riskinin en aza indirilmesi hedeflendi.
Belediye Başkanı Ali Ulusoy, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı
Burdur Ağlasun'da yeni belediye başkanı belli oldu. Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy oldu. Peki Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy kimdir? İşte Ali Ulusoy'un biyografisi:...
31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Burdur Ağlasun Belediye Başkanı seçilen Ali Ulusoy bugün saat 16:30 mazbatasını alacak.