CHP Belediye Başkan Aday Adayı Ali Tarkan Büyükyörük, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamında ziyaret etti. Keyifli geçen ziyarette Başkan Ercengiz ve Aday Adayı Büyükyörük, kardeşlik, birlik ve beraberliğe vurdu yaptı. Belediye Başkan Aday Adayı Ali Tarkan Büyükyörük, “ Burdur Belediye Başkanımız Ali Orkun Ercengiz’e ziyarette bulundum. Dün olduğu gibi bugün de yarında hep birlikte Burdur’un başarısı için el ele mücadele edeceğiz. Ev sahipliği için teşekkür ederim” dedi.
Belediye Başkanı Ercengiz ise ziyaret için teşekkür ederek, “Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Tarkan Büyükyörük Abimize nazik ziyareti için teşekkür ederim. Dün olduğu gibi bugün de yoldaşız kardeşiz. Sonuç ne olursa olsun kazanan Burdur olsun partimiz olsun” ifadelerini kullandı.
Burdur Gazetesi
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Burdur'un yatırım teşvikinde beşinci bölgeye yükseltilmesini ve yeni organize sanayi bölgesi kurulmasını istedi. Detaylar burada...
CHP Bucak Kadın Kolları Başkanlığına, Olağan İlçe Kongresinde Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan seçildi. Başkan Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan'ın açıklaması için tıklayın...
Burdur'un Yeşilova ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı seçimi yapıldı.
CHP Korkuteli İlçe Örgütü Kadın Kolları seçimine, Belediye Başkanı Saniye Caran, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ve Yönetimi, CHP İlçe Başkanı İsmail Karadeli ve Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Bülent Baki Delioğlu ve Yönetimi, Meclis Üyeleri, Önceki Dönem Kadın Kolları Başkanları ve yönetimi katıldı.
Burdur Belediye Başkanı ve Burdur Belediyeler Birliği Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP’li ilçe başkanlarını ziyaret etti. Detaylar haberimizde...
CHP Sözcüsü Deniz Yücel, teleferik kazasıyla eleşkilendirilmeye çalışılan ve hukuksuz bir şekilde tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz ile ilgili açıklamalarda bulundu