Burdur / Bucak

Bucak'ta yeni başkan belli oldu!

CHP Bucak Kadın Kolları Başkanlığına, Olağan İlçe Kongresinde Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan seçildi. Başkan Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan'ın açıklaması için tıklayın...

Bucak'ta yeni başkan belli oldu!

CHP Bucak Kadın Kolları Başkanı değişti. Olağan Kadın Kolları İlçe Kongresinde Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan yeni başkan seçildi.

Yaklaşık 2 senedir CHP Kadın Kolları Başkanlığı yapan Tutku Ay'ın görev süresinin dolmasının ardından yapılan kongrede yeni kadın kolları başkanı Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan oldu.

Göreve seçilen Başkan Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan yaptığı açıklamada, " Olağan Kadın Kolları İlçe Kongresi'nde CHP Bucak Kadın Kolları Başkanlığı görevine seçilmiş bulunmaktayım. Bana bu onurlu görevi layık gören tüm partililerimize gönülden teşekkür ediyorum. Görev süresi boyunca büyük bir özveri ve gayretle çalışan, bizlere örnek olan Tutku Ay'a da teşekkür ederim.

Yeni dönemde, kadınlarımızın sesi olmaya, hakları için mücadele etmeye ve Bucak'taki kadın hareketini daha da güçlendirmeye kararlıyım. Kadınlarımızın ekonomik, sosyal ve siyasi alanlarda daha etkin ve güçlü olmaları için çalışacak, onların her alanda hak ettikleri değeri görmeleri için çaba göstereceğim.

Bu yolda omuz omuza vereceğimiz, güzel ve başarı dolu bir dönemi hep birlikte inşa edeceğiz. Birlikte çalışarak, dayanışma içinde daha güçlü, daha adil ve daha demokratik bir Bucak için mücadele edeceğiz. Kadınlarımızın gücünü ve enerjisini hissedeceğimiz bu yeni dönemde, hepinizin desteğini bekliyorum. " sözlerini kullandı.

CHP Bucak İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, " Olağan Kadın Kolları İlçe Kongremizi tamamladık. Yeni seçilen Kadın Kolları Başkanımız Tuğçe Aktaş Kaplan’a yeni döneminde omuz omuza mücadele vereceğimiz, güzel ve başarı dolu bir dönem diliyoruz. " ifadelerine yer verildi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Tefenni Villas 9 Yaşında
Yaşam

Tefenni Villas 9 Yaşında

2015 Yılında Eko Turizm Konsepti ile açılan Tefenni’nin marka değeri Tefenni Villas açıldığı günden itibaren kendi geliştirerek bölgenin en önemli turizm tesisi olmuştur.

 Türker Öksüz'den teşekkür
Yaşam

Türker Öksüz'den teşekkür

Burdur Valisi Türker Öksüz, Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile görev yeri değiştirilen vali yardımcıları ve kaymakamlara veda mesajı yayınladı. Detaylar burada...

Burdur'un ürünleri tanıtıldı
Yaşam

Burdur'un ürünleri tanıtıldı

İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde tanıtılan 'Anadoludakiler' projesi, 81 ilin yöresel ürünlerini sergileyerek yerel kalkınmayı destekliyor. Emine Erdoğan ve Bakan Mehmet Fatih Kacır’ın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Anadolu’nun zengin kültürel mirası ve yerel üretim potansiyeli vurgulandı.

Burdurlular bu karpuzu çok beğeniyor
Yaşam

Burdurlular bu karpuzu çok beğeniyor

Adana'daki aşırı sıcaklar sebebiyle yanan karpuzlar, Aydın'da karpuz hasadını öne çekerken, Aydın karpuzuna olan talebi de artırdı. Ege'nin en kaliteli karpuzları Aydın'dan geliyor.

Burdur'da kaymakam ve vali yardımcılarının yerleri değişti
Yaşam

Burdur'da kaymakam ve vali yardımcılarının yerleri değişti

Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameyle Burdur'da 3 kaymakam ve 2 vali yardımcısının görev yeri değişti. Detaylar burada...

Bucak'ta LGS ikincisi Şerife İleri oldu
Yaşam

Bucak'ta LGS ikincisi Şerife İleri oldu

Kuşbaba Köyü Ortaokulu öğrencisi Şerife İleri, Liselere Giriş Sınavı'nda (LGS) ilçe ikincisi olarak büyük bir başarı elde etti. Detaylar haberimizde...