Aksaray plaka kodu: İlin plaka kodu 05 olup, trafikte seyir halinde görmeniz halinde Aksaray'a bağlı bir araç olduğunu anlayabilirsiniz.

Aksaray belediye başkanı: 2019 yılında yapılan yerel seçimlerde AK Parti'li Evren Dinçer, oyların %40,47'sini alarak, 45.253 oy ile Aksaray Belediye Başkanı seçildi.

Aksaray valisi:  

Aksaray Şehrinin Bölgesi : 

Aksaray ilçe sayısı: 

Aksaray yüzölçümü: 

Aksaray nüfusu : 

Aksaray rakımı: 

Aksaray posta kodu: 

Aksaray Koordinatı: 

Aksaray iklimi:

 

Aksaray Namaz Vakitleri
İmsak
03:23
Güneş
05:13
Öğle
12:51
İkindi
16:45
Akşam
20:18
Yatsı
22:00
Aksaray’da yakalanan 26 şüpheliden 9’u tutuklandı
Aksaray   1 yıl önce

Aksaray’da yakalanan 26 şüpheliden 9’u tutuklandı

Huzur ve güven ortamının tahsis edilmesi amacıyla 1 hafta boyunca 7 farklı noktada uygulama gerçekleştirilen Aksaray’da , çeşitli suçlardan aranması olan 26 kişiden 9’u tutuklandı.

Aksaray'da son dakika günlük haberler; spor, siyaset, sağlık, kaza, yerel, ekonomi, cinayet, deprem, yangın, kavga, trafik ve bölgesel Aksaray haberleri, Son dakika en güncel Aksaray  haberleri için sitemizi takipte kalın.

Aksaray kaza haberleri günlük ve güncel olarak sitemizde yayınlanmaktadır. Aksaray kaza haberleri için yerel haber muhabirleri ve kurumsal haber ajanslarının son dakika haberleri sitemizde güncel olarak paylaşılmaktadır. Sizlerde haber ihbarında bulunarak haberlerinizin tarafsız şekilde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.