Afyonkarahisar Merkez Hüseyin Sümer Ortaokulu idareci ve öğretmenleri Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci’ yi ziyaret ederek hayata geçirdikleri ve yapmayı planladıkları projeler hakkında bilgilendirdi.
Ziyarette Okul Müdürü Ramazan Turan tarafından okulda uygulanan projeler ile yapılan sosyal faaliyetler hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Sünnetci’ye bilgiler verildi. Ayrıca 8. sınıf öğrencilerine dönük LGS sınavına ve meslek liselerine ilişkin rehberlik çalışmaları hakkında bilgi verilen ziyaret günün anısına hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.
Antalya ili Korkuteli Nazlı İrfan Önal İmam Hatip Ortaokulu; İlçe birincileri çıkaran, Fen ve Sosyal Bilimler Liselerine öğrenci yerleştiren, 15 kişilik sağlıklı ve ferah sınıf ortamında, Yabancı Dil Ağırlıklı (İngilizce ) nitelikli bir eğitim ortamı sunmaktadır.
Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen “Üçüncü Korkuteli Eğitim Şenliği” Kitap fuarı ile devam etti. 45 yayınevi, 39 yazarın, binlerce Kitap’ın yer aldığı kitap fuarı yoğun ilgi gördü.
Bucak Milli Eğitim Müdürü Hakan Camcıoğlu Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesine ziyarette bulundu.
Afyonkarahisar’da ağ alt yapısı ve akıllı tahta montajı tamamlanan okullarda inceleme yapıldı.
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret ederek öğrencilerin yaptığı projeler hakkında bilgiler aldı.
Burdur ilinde birdizi ziyaretlerde bulunan Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Dr . Nazif Yılmaz Bucak ilçesinde seyir Terası temel atma törenine katıldı.