Antalya / Korkuteli

Korkuteli Nazlı İrfan Önal İmam Hatip Ortaokulu’nda% sınıf ve Ana sınıfı Kayıtlar Başladı

Antalya ili Korkuteli Nazlı İrfan Önal İmam Hatip Ortaokulu; İlçe birincileri çıkaran, Fen ve Sosyal Bilimler Liselerine öğrenci yerleştiren, 15 kişilik sağlıklı ve ferah sınıf ortamında, Yabancı Dil Ağırlıklı (İngilizce ) nitelikli bir eğitim ortamı sunmaktadır.

Korkuteli Nazlı İrfan Önal İmam Hatip Ortaokulu’nda% sınıf ve Ana sınıfı  Kayıtlar Başladı

NAZLI İRFAN ÖNAL İMAM HATİP ORTAOKULU’NDA 5.SINIF VE ANA SINIFI KAYITLARI BAŞLADI
Nazlı İrfan Önal İmam Hatip Ortaokulu’nda İdareci, öğretmen, öğrenci ve velileri ile bütünleşip ortak akıl yürüten bir yönetim anlayışıyla, okulumuz için mesai gözetmeksizin canla başla çalışan dinamik öğretmen kadrosuyla eğitim öğretime tüm hızıyla devam ediyor.
Nazlı İrfan Önal İmam Hatip Ortaokulu; İlçe birincileri çıkaran, Fen ve Sosyal Bilimler Liselerine öğrenci yerleştiren, 15 kişilik sağlıklı ve ferah sınıf ortamında, Yabancı Dil Ağırlıklı (İngilizce ) nitelikli bir eğitim ortamı sunmaktadır.
Zengin kütüphanesi, bilgisayar laboratuvarı, akıl ve zekâ oyunları sınıfı, konferans salonu, kantin ve ferah bir bahçe ile öğrencilerinin sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle desteklendiği bir ortam sunmaktadır.
Ayrıca hayırseverlerin desteklediği okulumuzda bu yıl sürpriz hediyeler de öğrencilere dağıtılacaktır.
5.sınıfa kayıt yaptıran her öğrenciye 3.000 TL Nakit hoş geldin desteği verilecek olup, bunun yanında çekiliş ile tablet, akıllı bileklik, lisanlı forma ve top, akıl ve zekâ kutu oyunları, kırtasiye çeki gibi diğer hediyelerde yer alacaktır.
Okulumuzun anasınıfı bölümünde de 4, 5 ve 6. yaş çocuklarımız için tam gün eğitim öğretim yapılmaktadır. Sabahtan öğleye kadar okul öncesi programı, öğleden sonrada dini eğitim programı uygulanan okulumuzda 2 şube yer almaktadır.
5.sınıf ve Ana Sınıfı kayıtları başlamıştır.Korkuteli Nazlı İrfan Önal İmam Hatip Ortaokulu’nda% sınıf ve Ana sınıfı  Kayıtlar Başladı

 

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Korkuteli’nde anaokulu ve birinci sınıflar, uyum eğitimine başladı
Yerel

Korkuteli’nde anaokulu ve birinci sınıflar, uyum eğitimine başladı

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), bu yıl anaokulu ve ilkokula başlayacak öğrenciler için dün eğitim başladı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Kırkpınar’a bir kez daha adımızı yazdırdık”
Yaşam

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Kırkpınar’a bir kez daha adımızı yazdırdık”

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin iki başpehlivanı Yusuf Can Zeybek ve Mustafa Taş finalde güreşti. Kıran kırana geçen müsabakanın ardından rakibi Mustafa Taş’ı eleyen Yusuf Can Zeybek Kırkpınar’ın yeni başpehlivanı oldu. Yusuf Can Zeybek’e altın kemeri Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz takarken, kupasını CHP Genel Başkanı Özgür Özel verdi. 663. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Edirne Sarayiçi Er Meydanı'nda yapıldı.

Antalya Korkutelililer Derneği'nin (ANTKORDER) düzenlediği organizasyonla ilçede önemli bir buluşma gerçekleştirildi...
Yaşam

Antalya Korkutelililer Derneği'nin (ANTKORDER) düzenlediği organizasyonla ilçede önemli bir buluşma gerçekleştirildi...

Korkuteli Tarihi buluşma öncesi ilçeye atanan bürokratlardan Sağlık Müdürü Birgül Tezcan, Emniyet Müdürü Muharrem Yavuz ve diğer yetkililere "Hayırlı olsun" ziyaretlerinde bulunan başkan Adnan İmirgi ile dernek yönetim kurulu üyeleri son ziyaretlerini 31 Mart seçimlerinin galibi Belediye Başkanı Saniye Caran'a yaptılar...

 Antalya Aksu'da Kaldırım İşgaline İzin Yok
Yerel

Antalya Aksu'da Kaldırım İşgaline İzin Yok

Antalya Aksu'da Kaldırım ve yeşil alan işgallerine müsamaha gösterilmeyeceğinin altını çizen Aksu Belediye Başkan Yardımcısı Çelik, “Kundu ve Kemerağzı’nın örnek bir turizm merkezi haline geleceğini söylemiştik. Bu sözümüzün arkasındayız. Mağduriyet yaşamak istemeyen esnafımız kurallara uymalı” diye konuştu.

Kumluca Kaymakamı Erdemir  Türkiye Birincisi Melike Korkmaz’ı ödüllendirdi.
Yerel

Kumluca Kaymakamı Erdemir Türkiye Birincisi Melike Korkmaz’ı ödüllendirdi.

Antalya Kumluca Kaymakamı Tekin Erdemir, 2024 LGS’de 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Kumluca Atatürk Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Melike Korkmaz’ı ödüllendirdi.

Başkan Bayar "Artık Bahanelere Finike Halkının Sabrı Kalmadı"
Yerel

Başkan Bayar "Artık Bahanelere Finike Halkının Sabrı Kalmadı"

Antalya İli Finike Ak parti İlçe başkanı Hakan Bayar " Pazarcı esnafının CHP belediyelerinden çektiği nedir? Geçen dönem Kumluca’da, bu dönem Finikemizde pazarcılara CHP’nin yaptığı zulüm ortadadır".