Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Antalya’yı altın çağına taşıyacak 200’ün üzerindeki projeyi 29 Şubat’ta kamuoyuna açıklayacak.
Belediyecilikteki 15 yıllık hizmet tecrübesi ve memleket sevdası ile yola çıkan Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, projelerini Antalyalılarla paylaşacak. Tütüncü, Antalya’yı altın çağına taşıyacak projelerini 29 Şubat Perşembe, saat 13.00’da Nirvana Cosmos Theatre’da açıklayacak. Antalya’nın ‘Altın Çağı’ vizyonunda; trafikten toplu ulaşıma, ekonomik kalkınmadan tarım ve hayvancılığa, temel belediyecilikten sosyal belediyeciliğe, imar ve şehircilikten turizme kadar 200’ün üzerinde proje yer alıyor. Tütüncü’nün ‘Altın Çağı’ vizyonunda trafik ve toplu ulaşım sorunlarına çözüm getirecek projeler kapsamlı bir şekilde yer alıyor. Kent hareketliliği, bisiklet yolları, yeni güzergahların analizi, genişleme yönleri, sıcak noktaların analizleri, ulaşım alternatif noktalarının analizi yapılarak turizm kenti Antalya’ya yakışır projeler ortaya konuldu.
Antalya'nın Altın Çağı Kapıda! Tütüncü Manavgat'ta Coşkuyla Karşılandı Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Manavgat'ta düzenlenen mitingde Antalya'ya hizmet damgası vuracaklarını söyledi.
Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Antalya'yı altın çağına ulaştıracak projeleri arasında hayvancılığa da önemli bir yer verdi.
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü’nün, çiftçileri desteklemeye yönelik projeleri tarımın altın çağını başlatacak. Tütüncü’nün, 32 başlık altında topladığı tarım projeleri; ucuz mazot, tohum, bireysel sulama, gübre gibi çiftçiyi sevindirecek birçok tarımsal desteği kapsıyor.
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti
Korkutelililer Derneği'nin (ANTKORDER) Şöförler Odası binasının görkemli salonunda düzenlediği, yaklaşık 1000 kişinin katıldığı.. Dernek Başkanı Adnan İmirgi ve Yönetim Kurulu tarafından Özenerek hazırlanan iftar yemeği,
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmalarını Manavgat İlçesi’nde sürdürdü.