Hakan Tütüncü haberleri, Hakan Tütüncü'ye ait son dakika haberleri ve biyografi bilgilerini bu sayfadan takip edebilirsiniz
Hakan Tütüncü kimdir?
Hakan Tütüncü, 15 Haziran 1979 tarihinde Antalya'da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Antalya'da tamamlayan Hakan Tütüncü, 2001'de İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.
Antalya Barosuna kayıtlı Serbest Avukatlardan olan Hakan Tütüncü, 2001'de Ak Parti'nin kuruluş sürecinde görev aldı ve Antalya İl Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanı olarak atandı. 2003'de Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi, 2004'de Antalya İl Sekreteri olarak ana kademede görev alan Tütüncü, 2005-2009 yılları arasında iki dönem AKPARTİ GENEL MERKEZ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI görevini üstlendi.
2009 Yerel Seçimlerinde AKPARTİ KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI Adayı olan Hakan Tütüncü, 2009'da seçildiği Kepez Belediye Başkanlığı görevini 2014 Yerel Seçimlerinde ikinci kez kazandı. 2019 seçimlerinde seçmenlerin teveccühü ile 3. Kez seçilen Hakan Tütüncü, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı oldu.
Halen Kepez Belediye Başkanı olarak görevini sürdüren Hakan Tütüncü, ayrıca 71 Üye Belediyesi bulunan Antalya Merkezli AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ'nin 2014'den bu yana Başkanlığını da sürdürüyor.
Evli ve bir kız çocuğu babasıdır.
Kaş seçim ofisi açılışında konuşan Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, “Antalya’nın altın çağında trafik problemi tamamıyla ortadan kalkacak.
Cumhur İttifakının Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, kuvvetli yağış ve hortumdan zarar gören Antalya’nın Kumluca ve Demre ilçelerindeki çiftçileri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Muratpaşa Kızılarık Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında konuşan Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, “Antalya’mız için önümüzdeki 5 yıl boyunca, gece gündüz adeta bir bal arısı gibi çalışacak, trafikten toplu ulaşıma, Kızılarık’tan Kırcami’ne kadar imar sorunlarını çözeceğiz.” dedi.
Antalya’daki hemşehri derneklerini ziyaret eden Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, 31 Mart, yerel seçimlerinin birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde geçmesini, ortaya çıkacak demokratik neticenin herkes için hayırlı olmasını temenni etti.
Antalya mitinginde konuşan Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, AK Parti belediyesinin iktidarda olduğu yıllar, Antalya’nın en güzel yıllarıydı. Hizmet yıllarıydı. Maalesef son 5 yıl, Antalya’nın kayıp yılları oldu. Biz, Antalya’nın altın çağını başlatmaya hazırız.”dedi.
Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Antalya’nın Altın Çağı Projelerini açıkladı.
İlk olarak söz alan Ak Parti İlçe Başkanı Osman Nuri Kök de yaptığı konuşmasında “Allah’ın izni Antalya’da Hakan Tütüncü. Korkuteli’nde Sadık Önal Başkan olacak. Üçlü olsun Güçlü olsun.
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Antalya’yı altın çağına taşıyacak 200’ün üzerindeki projeyi 29 Şubat’ta kamuoyuna açıklayacak.
Aksu Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında konuşan Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, “Aksu’da bilir, Antalya’da bilir. Gerçek belediyecilik AK Parti’nin işidir.” dedi.
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Antalya’yı altın çağına taşıyacak 200’ün üzerindeki projeyi 29 Şubat’ta kamuoyuna açıklayacak.
ATİP Başkanı Av.Rafet Aslan Sayın başkan Hakan Tütüncü’nün misafirliğinden son derece memnun olduğu ifade ederek Başkan Tütüncüye teşekkür etti ve tarihte yer almış 16 Türk devletinin anısına basılmış hatıra para seti hediye etti.
Merakla Beklenen Belediye Meclis üyelerinin listesinde sürprizler yaşanmaya devam ediyor , CHP listelerinde Ak partililer ,Ak parti Listelerinde CHP liler yer alıyor ,neticede bu bir hizmet yarışı diyor vatandaşlar. Rıza Sümer Başkanlığında Antalya Kepez Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri listesin dede sürprizler görülüyor
Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Cumhur İttifakı’nın Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe’ye de destek istedi. Tütüncü, “Hep birlikte Elmalı’nın geleceği olalım. Elmalı’nın altın yılları olalım. Elmalı’nın kendisi olalım. Biz bugün, Elmalı’ya çoban ateşi yakmaya geldik
Antalya’nın Altın çağının yaşayacağını belirten Tütüncü” Finike’mizde Yörük ateşini yaktık.
Seçim çalışmaları kapsamında Kemer İlçesi’ni ziyaret eden Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, “Kemer’de Rahman Şeker ile Büyükşehir de Hakan Tütüncü ile Kemer’e hizmetlerinde, eserlerinde en güzelini getirmeye söz veriyoruz. “ dedi.
Antalya’yı Altın Çağı’na taşıyacak seçim çalışmalarını Demre’de sürdüren Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, ilçe sakinleri tarafından coşkuyla karşılandı.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmalarına Korkuteli ziyaretinde AK Parti Antalya İl Teşkilatı kurucularından Hamza Taş’ın mezarını ziyaret ederek başladı.
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü, 19 ilçede sürdüreceği seçim çalışmalarına baba ocağı Korkuteli’nden başladı.
Tütüncü’den Cumhur İttifakı ortaklarına ziyaret Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Cumhur İttifakı ortakları AK Parti ve MHP İl Başkanlıklarını ziyaret etti.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, coşkulu bir karşılama ile Ankara dönüşü havalimanında buluştu. Cumhur İttifakı'nın güçlü adayı için detaylar burada.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamasıyla AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü oldu. Tütüncü, Antalya'yı daha da geliştirmeyi hedefleyerek şehrin aydınlık yarınları için projelerini açıkladı.
AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı açıklandı. AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı kim oldu? AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü olarak duyuruldu. Hakan Tütüncü kimdir?
AK Parti'nin Antalya Büyükşehir adaylığı için Hakan Tütüncü yarın duyurulacak. Gelen bilgilere göre, adaylığı belli olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü şu an Ankara için yolculuğa başladı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Tütüncü, mesajında gazetecilerin önemine vurgu yaparak, emekçi basın mensuplarına teşekkür etti.
Ak Parti, 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimler için 20 ilde belediye başkan adaylarını açıkladı. İstanbul'da Murat Kurum, Ankara'da Turgut Altınok, İzmir'de Hamza Dağ aday gösterildi. #yerel seçimler #AK Parti #aday #Hakan Tütüncü
"Akdeniz'den Esintiler" resim sergisinin açılışına katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sanatın evrensel ikliminin her zaman kalpleri ve gönülleri bir araya getirdiğini söyledi.
Yörük Türkmen Gerçeği Çalıştayı’nda konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kepez Belediyesi olarak, 15 yıldır Yörük Türkmen kültürüne her zaman önem verdik.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kalıcı eserlerle değer kazandırdığı Varsak bölgesine, kent meydanı kazandırıyor. İçerisinde taş mimaride millet kıraathanesinin bulunduğu meydan düzenlemesi, Varsak’ın değerini taçlandıran bir yatırım olacak.
Kepez Belediyesinin Varsak bölgesine kazandırdığı güreş sahasının çimleri yeşerdi. Devamı haberimizde...
Antalya ya gelen Hasta yakınları için 5 yıldızlı otel formatında hizmet
Kepez Belediyesi, kırsal yerleşimin sürdüğü Altıayak Mahallesi’nde, açtığı geniş caddelerle planlı şehirleşmenin önünü açıyor. Devamı haberimizde...
Cumhuriyetin ilanının 100. yılında Akdeniz bölgesinin en büyüğü olan Antalya Kütüphanesi’ni şehirle ve öğrencilerle buluşturan Kepez Belediyesi, Cumhuriyetin ikinci asrında ise Necmettin Erbakan Kütüphanesi’ni hizmete açmaya hazırlanıyor.
Cumhuriyetin ilanının 100. yılında Akdeniz bölgesinin en büyüğü olan Antalya Kütüphanesi’ni şehirle ve öğrencilerle buluşturan Kepez Belediyesi, Cumhuriyetin ikinci asrında ise Necmettin Erbakan Kütüphanesi’ni hizmete açmaya hazırlanıyor. Devamı haberimizde...
Antalya Şehir Hastanesi yolunu Bucak Korkuteli Çevre Yoluna bağlayan imar yolunda hizla devam ediyor .
Kepez Belediyesi’ne ait Osmanlı Parkı içinde bulunan Osmanlı Kıraathanesinin işletmesi işbirliği protokolü ile 5 yıllığına Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne devredildi. Devamı haberimizde....
Akdeniz Sanayi Sitesi esnaf buluşmasında konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “2009 yılında göreve geldiğimizde sanayi sitesi sokaklarında doğru düzgün asfalt dahi yoktu. Devamı haberimizde...
AK Parti Kepez İlçe Teşkilatının yeni yönetimini ziyaret ederek, başarı dileklerini ileten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 15 yıllık süreçte Kepez’in değişim ve dönüşümünü anlattı. Devamı haberimizde...
Üniversite öğrencileriyle buluşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Yol yapmak, kaldırım yapmak bütün belediyecilerin bildiği bir iştir. Devamı haberimizde...
Antalya'nın Kepez ilçesinde, Başkan Hakan Tütüncü'nün girişimleriyle yapımına başlanılan Düdenbaşı Mahallesi'ndeki 32 derslikli ilkokul inşaatı tamamlanmak üzere. Okulun hizmete girmesiyle mahallenin ilkokul ihtiyacı karşılanmış olacak.
ATSO CUMHURİYETİN 100. YIL ÖDÜL TÖRENİ ÖDÜL ALANLAR ATSO, 1968 yılından beri düzenlediği ödül törenini bu yıl Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılına özel ‘Cumhuriyetin 100. Yıl Ödülleri’ ismiyle gerçekleştirdi.
Türkiye’de belediye çatısı altında ilk Organ Bağışı Merkezi, Kepez Belediyesi’nin Sağlık Merkezi’nde törenle hizmete açıldı. Devamı haberimizde
Kepez Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yıl coşkusunu ilçedeki okullarda 60 bin öğrenciye Türk Bayrağı dağıtarak taçlandırdı. Devamı haberimizde...
Aziz Milletimizin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kazandığı milli mücadelenin ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıldönümünde bu büyük mutluluğu milletçe “Türkiye Yüzyılı Vizyonu” hedefleri doğrultusunda gurur ve coşkuyla paylaşmaktayız. Devamı haberimizde...
Daha önce Ak Parti Kepez İlçe başkanı Olarak Mehmet Çivik atanmıştı. Antalya İli Kepez İlçesi Ak Parti İlçe Yönetimi Belli oldu