Burdur'un Tefenni İlçesinde Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Türk Tarihi Parkı'nda inşa edilen yeni kafeteryanın açılışını gerçekleştirdi.
İhale sonucu işletmesi yapılan kafeteryanın iç dekor çalışmalarının tamamlanarak hizmete girdiğini belirten Başkan Alagöz, tesisin İlçe halkına, gençlere, öğrencilere ve işletmecilere hayırlı olmasını diledi. Aynı zamanda bu yeni mekanın Tefenni Belediyesi olarak desteklerinin devam edeceğini vurguladı.
Açılış törenine İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Ateş ve İlçe Emniyet Amiri Murad Kaan Gök'ün de katıldığını belirten Başkan Alagöz, bu önemli projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Açılışın İlçe sakinleri, gençler ve öğrenciler için önemli bir katkı sağlayacak bir tesisin kapılarını açtığını söyledi.
Başkan Alagöz, Tefenni Belediyesi olarak işletmecilere bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da destek olacaklarını belirterek, belediyenin vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmek ve sosyal alanlarını geliştirmek adına üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeye devam edeceğini ifade etti.
Tefenni İlçesi Türk Tarihi Parkı'nda hizmete açılan kafeteryanın, bölge halkı ve ziyaretçiler için keyifli bir buluşma noktası olmasının yanı sıra ilçenin sosyal hayatına da olumlu bir katkı sağlaması bekleniyor. Başkan Alagöz, tesisin tüm paydaşlara hayırlı olmasını dileyerek, Tefenni Belediyesi'nin ilçe genelindeki gelişim projelerine olan katkısının devam edeceğini belirtti.
Sıcak soğuk içecek çeşitleri ile Oğuzhan Kent Ormanı Kafeteryası sizlere hizmet veriyor. İşte detaylar...
Burdur'da Türkiye Yardım Sevenler Derneği Burdur Şubesi öncülüğünde Güler Berberoğlu ve Güzin Arıç tarafından tefrişatı tamamlanan TOKİ Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu kütüphanesi törenle açıldı.
Burdur'da düzenlenen Burdur'a Değer Katan Şahsiyetler Sempozyumu açıldı. Açılış törenine Burdur Valisi Türker Öksüz de katıldı.
Bebek ve çocuk ürünlerinde her şey Kokoş Baby Kids'te! 7 yıllık pazar deneyimini mağazaya taşıyan Kokoş Baby Kids, yarın Bucak'ta kapılarını açıyor!
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Valiliğimiz koordinesinde engelli vatandaşlarımızın istihdamına yönelik hayata geçirilen "Engelsiz İş Atölyesi'nin" açılış programına katıldı.