Kemer Belediyesi tarafından her ay geleneksel hale gelen “Üreten ev hanımları kermesi”ne katılan ev hanımları, el emeği göz nuru ürünlerini satışa sundu.
Burdur’un en köklü okullarından Tefenni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bugün Filistin’e yardım kermesi düzenliyor
Antalya İl Emniyet Müdürü Orhan ÇEVİK ve eşi Sevilay ÇEVİK hanımefendi kermes alanında bütün ziyaretçilerle bire bir ilgilendiler.
Korkuteli’nde Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Şehitler anıtında gerçekleştirilen kermeste, köfte, döner, stand da vatandaşlara yiyecekler ve kitaplar satıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde Diyanet Vakfı Bucak Şubesi Kadın Kolları tarafından, Gazze'de zor durumda olan Müslüman kardeşlerimize yardım amacıyla kermes düzenleniyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde SMA'lı 4 aylık bebek için kermes kuruldu.