Saadet partisi Bucak belediye başkan adayı Ali Talayman ve belediye meclis üyesi adayları ve partililer halkla buluşmaya devam ediyor. ,
Çarşı esnafını ziyaret eden Talayman, yolda, sokakta ve parktaki Bucaklılar ile sohbet etti.
Vatandaşlara hayırlı Ramazanlar dileğinde bulunan Talayman, seçimlerde Saadet partisini MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİNİ Tercih etmelerini istedi.
Antalya Korkuteli Saadet Partisi’nin Korkuteli İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet İslamoğlu, seçim koordinasyon merkezi açılışı ve meclis üyeleri aday tanıtım programında büyük bir katılımla karşılandı.
31 mart 2024 pazar gün yapılacak yerel seçimleri Saadet Partisi başkan adayı Mehmet İslamoğlu, Korkuteli Saadet Partisi meclis üyesi listesini İlçe Seçim Kuruluna teslim etti. Saadet Partisi meclis üyeliği listesi şu isimlerden oluştu
Anadolu'nun islamlaşmasında bir çok hizmetleri olan ilçemizin manevi önderlerinden Küçük Ali Fahreddin Efendi Hazretlerinin kabrini ve büyüklerini ziyaret ederek hayır dualarını aldı. İSLAMOĞLU ziyaretleri sonrası açıklamada bulundu;
Burdur'un Bucak ilçesinde tek liste ile gidilen kongrede uzun yıllardır başkanlık görevini üstlenen Osman Kızıltan, bayrağı Ramazan Kayabaş'a devretti.
Korkuteli’nde Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Şehitler anıtında gerçekleştirilen kermeste, köfte, döner, stand da vatandaşlara yiyecekler ve kitaplar satıldı.
Saadet Partisi Antalya Milletvekili Şerafettin Kılıç, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ( TBMM) düzenlediği basın toplantısıyla gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. HAMAS’ın direnişine değinen Kılıç, emekli zammı ve ekonomiyle ilgili konuştu.