SAADET PARTİSİ SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNİ AÇTI
Saadet Partisi’nin Korkuteli İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet İslamoğlu, seçim koordinasyon merkezi açılışı ve meclis üyeleri aday tanıtım programında büyük bir katılımla karşılandı. İslamoğlu, açılışta yaptığı konuşmada, desteklerini gösteren tüm hemşerilerine teşekkür etti.
Saadet Partisi’nin Korkuteli İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet İslamoğlu, açılışta yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Teşekkürler Korkuteli, Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışımız ve Meclis Üyeleri Aday Tanıtım Programımızda bizi yalnız bırakmayan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Birlikte hep beraber çalışacağız ve başaracağız. İlçemizin tüm sorunlarını biliyoruz. Amaç, zaferin kendilerine ait olduğuna inandıklarını ifade etti.
Konuşmaların ardından, Saadet Partisi Genel Başkan yardımcısı ve Antalya Büyükşehir başkan adayı Ersan Bilgin, Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen, Korkuteli ilçe başkanı Yusuf Sarıcalar, Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Sadık Önal, Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan adayı Saniye Caran ve partililerin katılımıyla açılış gerçekleştirildi.
Saadet Partisi Bucak Belediye Başkan Adayı Ali Talayman ve belediye meclis üyesi adayları ve partililer, çarşı esnafını ziyaret ederek, yolda, sokakta ve parktaki Bucaklılar ile sohbet etti.
31 mart 2024 pazar gün yapılacak yerel seçimleri Saadet Partisi başkan adayı Mehmet İslamoğlu, Korkuteli Saadet Partisi meclis üyesi listesini İlçe Seçim Kuruluna teslim etti. Saadet Partisi meclis üyeliği listesi şu isimlerden oluştu
Anadolu'nun islamlaşmasında bir çok hizmetleri olan ilçemizin manevi önderlerinden Küçük Ali Fahreddin Efendi Hazretlerinin kabrini ve büyüklerini ziyaret ederek hayır dualarını aldı. İSLAMOĞLU ziyaretleri sonrası açıklamada bulundu;
Burdur'un Bucak ilçesinde tek liste ile gidilen kongrede uzun yıllardır başkanlık görevini üstlenen Osman Kızıltan, bayrağı Ramazan Kayabaş'a devretti.
Korkuteli’nde Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Şehitler anıtında gerçekleştirilen kermeste, köfte, döner, stand da vatandaşlara yiyecekler ve kitaplar satıldı.
Saadet Partisi Antalya Milletvekili Şerafettin Kılıç, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ( TBMM) düzenlediği basın toplantısıyla gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. HAMAS’ın direnişine değinen Kılıç, emekli zammı ve ekonomiyle ilgili konuştu.