MURATPAŞA’YA DEĞER KATAN İŞ İNSANLARI DERNEĞİNDEN ÜMİT UYSAL’A TAM DESTEK
Muratpaşa’ya Değer Katan İş İnsanları Derneği, mevcut Muratpaşa Belediye Başkanı ve Muratpaşa Belediye başkan adayı olan Ümit Uysal’a 31 mart 2024 seçimlerinde tam destek verdiklerini açıkladı. Derneğin Genel Başkanı Köksal Selçuk Yazılı açıklamasında, “Mevcut Muratpaşa Belediye Başkanı Sayın Ümit Uysal çok başarılı. Arı gibi çalışıyor. Vizyonu, kişiliği ve Muratpaşa’ya verdiği emeği Başta Muratpaşa ve Antalya’nın tüm ilçeleri biliyor. Bizde Muratpaşa’ya Değer Katan İş İnsanları Derneği olarak sayın başkan Ümit Uysal’a tam destek veriyoruz ve onun adına İş İnsanları ile görüşüyoruz. İş İnsanları ve Muratpaşalılar, Belediye işi Ümit Uysal’ın işi diyor. Sosyal Belediyeciliğin en iyi örneği Muratpaşa’da. Ümit Uysal’ın Belediyecilik anlayışı Türkiye’ye örnek teşkil ediyor”dedi.
Yeşilçam Medya A.Ş. olarak, 12 Ağustos 2024 tarihinde Abdullah Sevimçok Sivil Toplum Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek Moda ve Sanat Ödülleri töreninin heyecanı ve gururunu yaşıyoruz.
Yeşilçam Medya tarafından düzenlenen 22. TÖK (Türkiye’ye Önem Katanlar) ödül töreni, 27 Mayıs akşamı Antalya Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) görkemli bir törenle gerçekleştirildi.
Antalya’nın Kepez ilçesinde bulunan ünlü Cihangir Kahvecisi, 22. TÖK (Türkiye'ye Önem Katanlar) Ödül Töreni'nde ödüle layık görüldü. Firma yetkilisi Halil Acet tarafından kabul edilen ödül, Muratpaşa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Turgut Bucak tarafından takdim edildi.
1969 yılında Yozgat-Sorgun'da dünyaya gelen Murat Balaban,çocuk yaşlarda bağlamayla tanışıp özel günlerde şarkı söylemeye başladı.
Eylem İmir, Antalya Elmalı ilçesi Akçay Mahallesi'nde doğmuştur. Eğitimini Elmalı ilçesinde elektrik elektronik bölümü teknik lisede tamamlayarak teknisyen olarak mezun olmuştur.
Ferdi Özboğa, inşaat sektöründe önemli bir isim olarak 2019 yılında adım attığı boya ustalığı kariyerine uluslararası geçerli sertifikalar ve eğitimlerle destek vererek başladı.