22. TÖK (TÜRKİYE’YE ÖNEM KATANLAR) ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
Yeşilçam Medya tarafından düzenlenen 22. TÖK (Türkiye’ye Önem Katanlar) ödül töreni, 27 Mayıs akşamı Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) görkemli bir törenle gerçekleştirildi. Gecede, birçok başarılı isim ödüllerine kavuştu.
Türkiye’nin farklı alanlarında önemli katkılar sağlayan kişi ve kurumların onurlandırıldığı törende, iş dünyasından sanata, spordan bilime kadar geniş bir yelpazede ödüller sahiplerini buldu. Ödül töreni, hem Türkiye'deki başarıların kutlanması hem de topluma katkı sağlayanların teşvik edilmesi amacıyla düzenlendi.
Ödül töreninde konuşma yapan Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Köksal selçuk, "Türkiye’ye Önem Katanlar ödülleri, topluma ilham veren, başarılarıyla ülkemize değer katan bireyleri ve kurumları onurlandırmak amacıyla verilmektedir. Bu ödüllerle, başarılı çalışmaların ve projelerin desteklenmesi ve teşvik edilmesi hedeflenmektedir" dedi.
Tören sonunda ödül sahipleri, teşekkür konuşmalarıyla duygularını paylaşarak, organizasyon için Yeşilçam Medya'ya teşekkür ettiler.
Ödül kazananların tam listesi şu şekilde;
SEMANUR KURT- ANTALYA KENT KONSEYİ BAŞKANI
Yeşilçam Medya A.Ş. olarak, 12 Ağustos 2024 tarihinde Abdullah Sevimçok Sivil Toplum Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek Moda ve Sanat Ödülleri töreninin heyecanı ve gururunu yaşıyoruz.
Antalya’nın Kepez ilçesinde bulunan ünlü Cihangir Kahvecisi, 22. TÖK (Türkiye'ye Önem Katanlar) Ödül Töreni'nde ödüle layık görüldü. Firma yetkilisi Halil Acet tarafından kabul edilen ödül, Muratpaşa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Turgut Bucak tarafından takdim edildi.
1969 yılında Yozgat-Sorgun'da dünyaya gelen Murat Balaban,çocuk yaşlarda bağlamayla tanışıp özel günlerde şarkı söylemeye başladı.
Eylem İmir, Antalya Elmalı ilçesi Akçay Mahallesi'nde doğmuştur. Eğitimini Elmalı ilçesinde elektrik elektronik bölümü teknik lisede tamamlayarak teknisyen olarak mezun olmuştur.
Ferdi Özboğa, inşaat sektöründe önemli bir isim olarak 2019 yılında adım attığı boya ustalığı kariyerine uluslararası geçerli sertifikalar ve eğitimlerle destek vererek başladı.
Muratpaşa’ya Değer Katan İş İnsanları Derneği, mevcut Muratpaşa Belediye Başkanı ve Muratpaşa Belediye başkan adayı olan Ümit Uysal’a 31 mart 2024 seçimlerinde tam destek verdiklerini açıkladı.