Burdur'un Bucak ilçesinde Yörükler Mahallesi Muhtarı Şaban Aksu, seçimi kazanarak güven tazeledi.
Yörükler Mahallesi sakinlerinin teveccühü ile 2 dönem muhtarlık yapan Şaban Aksu, 31 Mart'ta yapılan seçimlerle 3. dönem muhtar olarak seçildi.
Mahallesi için hizmete her zaman hazır olduğunu belirten Muhtar Şaban Aksu, " Mahalle sakinlerimin taleplerini dinleyip onlara hizmet etmenin verdiği mutluluk ile yeniden muhtar adayı olduk. Tek muhtar adayı olarak girdiğimiz seçim ile mahalle sakinlerimin göstermiş olduğu teveccüh ile yeniden muhtar olarak seçildim. Mahallem için çalışmaya ilk günkü gibi devam edeceğim." ifadelerini kullandı.
Bucak Belediyesi tarafından Yörükler Mahallesine vatandaşların toplantı, taziye, asker uğurlama, eğitim, kurs ve kına gibi organizasyonlarını yapabilecekleri bir mahalle konağı inşa ediliyor.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Burdurlu gazeteci genç kadın hüzne boğdu! Son yolculuğuna uğurlandı Burdur'un Bucak ilçesi Kızılkaya Beldesinde de tanınan, Antalya’da gazetecilik kariyerine devam eden Rabihan Aktaş, hayatını kaybetti.
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Gölhisar Kaymakamı Emre Çifçi'ye, Başkan Sertbaş'tan hayırlı olsun ziyareti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın