Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanlığı ve Milliyetçi Hareket Partisi Burdur KAÇEP Başkanlığı olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hasebiyle, Üniversite yurdundaki depremzede kadınları ziyaret ederek, günlerini karanfil hediye ederek kutladılar.
Depremzede kadınlarla anlamlı günde buluşan Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanlığı ve MHP Burdur KAÇEP Başkanlığı, buradan da şehir merkezinde kıymetli kadınlarla bir araya gelerek, karanfil dağıtımı gerçekleştirdik.
Burdur Ülkü Ocakları tarafından yapılan açıklamada, " Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanlığı ve Milliyetçi Hareket Partisi Burdur KAÇEP Başkanlığı olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hasebiyle, Üniversite yurdundaki depremzede kadınları ziyaret edip, günlerini karanfil hediye ederek kutladık. Ardından da şehir merkezimizde kıymetli ablalarımıza, kardeşlerimize karanfil dağıtımı gerçekleştirdik.
Bu güzel etkinlikte bizi yalnız bırakmayan MHP Burdur KAÇEP Başkanım Sn. Nazan OKTAY Hanımefendiye ve KAÇEP Yönetimimize teşekkür ederim. Vatan, millet sevdalısı tüm kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun." dedi.
Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanı Abdurrahman Arıkan'ın yerine Şevki Gediz atandı. İşte detaylar...
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Burdurlu gazeteci genç kadın hüzne boğdu! Son yolculuğuna uğurlandı Burdur'un Bucak ilçesi Kızılkaya Beldesinde de tanınan, Antalya’da gazetecilik kariyerine devam eden Rabihan Aktaş, hayatını kaybetti.
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Gölhisar Kaymakamı Emre Çifçi'ye, Başkan Sertbaş'tan hayırlı olsun ziyareti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın