MHP Bucak'ta KAÇEP Sorumlu İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'na Havva Ergen Kurt atandı. Atama ile birlikte Kadın Kolları yönetimi de belli oldu. İşte detaylar...
Atama sonrasında Milliyetçi Hareket Partisi Bucak KAÇEP (Kadın, Aile, Çocuk ve Engellilerden) Sorumlu İlçe Kadın Kolları Başkanı Havva Ergen Kurt yaptığı konuşmada, " Sevgili Dava Arkadaşlarım,
Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin ifadeleriyle bir derviş sabrıyla, bir akıncı çevikliğiyle, yılmaz bir enerjiyle milli ülkülerimizi takip ve temin etmek için gecemizi gündüzümüze katarak, çok çalışmak zorunda olduğumuz bilinciyle bu yola baş koydum. Bu görevi bana layık gören başta liderimiz Dr. Devlet Bahçeli, il ve ilçe başkanlarımız olmak üzere destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bucak'ın bir evladı olarak sizlerin huzurunda görevimi layıkıyla yerine getireceğime söz veriyorum. Bu mutlu günümde beni yalnız bırakmayan siz Ülküdaşlara teşekkür ediyorum.
Sözlerime son vermeden önce şunları da ifade etmek isterim. Bildiğiniz gibi bu yıl Cumhuriyetimizin 100. Yılını idrak ediyoruz. Büyük bir mücadeleyle bu güzel Cumhuriyeti bize armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm kahraman şehitlerimizi, ebediyete intihal etmiş fedakar gazilerimizi, tüm Ülkücü Şehitlerimizi ve Başbuğ Alparslan Türkeş'i rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum. " ifadelerini kullandı.
İşte MHP Bucak KAÇEP İlçe Kadın kolları Yönetimi
Havva Ergen Kurt
Ayşe Uçar
Sinem Büyük
Mukaddes Satıroğlu
Gülsüm Uğur
Sıddıka Açare
Havva Aydın
Havvana yıldız
Nazmiye Atalay
Aysun Gündüz
Emel Candan
Kerime Cenkçi
Gülsüm Demirelli
Nuray Ünsal
Hatice Önal
Nafiye Can
Burdur'un Bucak ilçesinde İl Genel Meclisi üyeleri de itiraz süreçlerinin tamamlanması ile birlikte teslim almaya başladı.
Bucak Belediyesindeki yeni dönem için Bucak MHP belediye Meclis Üyesi seçilen Özkan İğci ve Gökhan Altundaş mazbatalarını aldılar. Detaylar haberimizde...
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, seçim çalışmaları kapsamında NNC Haber'i ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Erdoğdu, "Ayırmadan ayrıştırmadan Bucak'ımız için canla başla" dedi.
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Cami Mahallesi'ne Aile Sağlık Merkezi yapılacağını açıkladı.
Bucak'ta gerçekleştirilen MHP tanıtım toplantısında, Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, partililere seslendi. Genel Merkez'in 'Genelden Yerele' söylemi doğrultusunda hizmet vaadiyle yola çıktığını belirten Erdoğdu, Bucak'ın sorunlarına vakıf bir isim olduğunu vurguladı.
Burdur'un Bucak ilçesinde uzun zamandır beklenen MHP Belediye Başkanı adayı belli oldu. Detaylar haberimizde....